O autorze

Cześć. Na imię mi Dorian, a Fitnessowy.NET to moje najnowsze „dziecko”.  Przez większość życia sport był moim nieodzownym towarzyszem – w dzieciństwie były to głównie rolki, w wieku młodzieńczym – koszykówka, a od 2008 roku – kolarstwo górskie. W ostatnich latach moje sportowe horyzonty znacznie się poszerzyły, rozrzut uprawianych sportów znacząco się powiększył.

Gdzieś w międzyczasie „wciągnęły mnie” ćwiczenia na TRX’ach – do tego stopnia że w ub. roku nawet zrobiłem kurs trenerski TRX GSTC, po nich przyszły odważniki kulowe – kettlebell. Cały czas aktywnie uprawiam kolarstwo – zarówno to górskie, jak i stacjonarne 😉

Niezależnie od tego, o czym będę pisał będę się starał ZAWSZE przedstawić Wam wszystkie dostępne informacje, a pod każdym poważniejszym artykułem znajdziecie listę źródeł z których korzystałem, dzięki którym – mam nadzieję – będzie Wam łatwiej zweryfikować wartość przekazywanych przeze mnie treści. Swoją drogą, wyszukując informacje do artykułów wybieram jedynie sprawdzone/wartościowe źródła: głównie publikacje znajdujące się w bazie PubMed oraz opublikowane na stronach uczelni czy ośrodków badawczych zajmujących się tematyką medycyny sportowej.

Papiery / szkolenia:

Strength Coach Level 1 (Strength Coach Performance)
Deadlift Therapy (Strength Coach Performance)
TRX GSTC Level 1
Tomahawk Indoor Cycling Basic
Kettlebell Intro (metoda StrongFirst)
Kurs Mobility

Trenować ze mną możecie:

  • Fitness Academy 3 Stawy (Katowice) – zajęcia indoor cycling / trx / kettlebell oraz treningi personalne
  • Fitness Academy Silesia Star (Katowice) – zajęcia indoor cycling, mobility, cross i treningi funkcjonalne

Współpraca przy planowaniu treningów jest możliwa:
– po pierwszej konsultacji w Katowicach dla osób na wszystkich stopniach zaawansowania treningowego
– online dla osób znających podstawowe techniki ćwiczeń siłowych (martwy ciąg, przysiad przód/tył etc) po nadesłaniu zdjęć sylwetki (przód, tył, profil) oraz filmów z wykonanymi testami funkcjonalnymi (listę testów wraz z linkami do ich wykonania prześlę po otrzymaniu maila ze zdjęciami sylwetki) i krótkim opisem Twojego dotychczasowego treningu.

Koszt planu treningowego: 150 zł
Diet nie rozpisuję -> polecam Health Academy

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0