Poznaj najnowsze noże LOFT – doskonałe połączenie nowoczesnego wzornictwa i wysokiej jakości

Działająca od ponad 250 lat na polskim rynku, firma Gerlach, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, przekładających jakość nabywanych produktów nad ich cenę, stworzyła zestaw noży LOFT. Aby sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym gustom swoich klientów, Gerlach proponuje noże na zakup, których z pewnością skusi się każda osoba, ceniąca piękno w wydaniu użytkowym. Za wizualną stroną noży kuchennych Gerlach stoi również jakość ich wykonania, bowiem LOFT to kolekcja noży łącząca w sobie elementy wykonane z drewna bukowego z czarnym, lakierowanym, eleganckim akcentem. Znamienne jest, że ten komplet noży mimo swojej innowacyjnej oprawy wizualnej, jest produktem wysoce uniwersalnym, który idealnie wpasuje się w stylistykę każdej kuchni.

Cena noży jest adekwatna do ich wysokiej jakości połączonej z niebanalną stroną wizualną. Wybierając prestiżową i powszechnie znaną na rynku akcesoriów kuchennych firmę, możemy liczyć na to, że noże posłużą nam w kuchni przez wiele lat, a ich uniwersalny i ponadczasowy design, na pewno nie wyjdzie z mody.

Za pozytywną opinią na temat kompletu noży kuchennych Gerlach, obok strony wizualnej, przemawia również kompleksowość całego zestawu: jest to 5 noży, z czego każdy ma inne zastosowanie. Dlatego też noże LOFT nie są zwykłym produktem za pośrednictwem, którego przygotowuje się posiłki, lecz pełnią one rolę pomocnika kuchennego, umożliwiającego wyczarowanie wykwintnych potraw, których smakiem będą zachwyceni nawet najbardziej wymagający goście.

Zestaw noży kuchennych Gerlach LOFT, został skomponowany w sposób pozwalający wszystkim klientom, cieszyć się połączeniem ciekawej i nowoczesnej szaty graficznej z innowacyjnymi rozwiązaniami. Nowością jest nóż Santoku – siedmiocalowy nóż-tasak, pozwalający poczuć się w domowym zaciszu jak szef kuchni w pięciogwiazdkowej restauracji. Ponadto w zestawie noży Gerlach znaleźć  można również nóż stworzony specjalnie z myślą o krojeniu chleba, dwa noże o przeznaczeniu uniwersalnym oraz jeden nóż z pomocą, którego krojenie jarzyn stanie się prostym i szybkim zajęciem.

Nie bez znaczenia są również elementy wpływające na bezpieczeństwo użytkowania noży kuchennych Gerlach. Każdy nóż LOFT został wyposażony w antypoślizgową rękojeść z tworzywa ABS, odporną na zadrapania i zarysowania. Za jakością kompletu noży Gerlach przemawia również ostrze, które wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co umożliwia dokładne i szybkie krojenie każdego rodzaju produktów.  gerlach-loft-noze

Nowoczesne wzornictwo kompletu noży Gerlach z najnowszej linii LOFT idzie w parze z jakością, bezpieczeństwem i komfortem użytkowania, a także konkurencyjną ceną, adekwatną do jakości wyrobu. Noże LOFT umożliwiają wejście na wyższy poziom kulinarnych możliwości. Firmie Gerlach udało się osiągnąć pożądany efekt w postaci zespolenia ze sobą idei praktyczności i wysokiej jakości z nowoczesnym designem, pozostając przy tym w sferze uniwersalności. Noże LOFT z pewnością zaspokoją kompleksowo potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów i będą towarzyszyły im w kuchni przez wiele lat, ułatwiając zarówno codzienne gotowanie jak i przygotowywanie potraw na specjalne okazje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować