System Samoobrony Krav Maga

krav maga - słowiańska duma

Setki wytrenowanych osób, najlepsi instruktorzy posiadający odpowiednie uprawnienia, różne rodzaje sztuk samoobrony – szkoła Słowiańska Duma poraz kolejny przedstawia ofertę zajęć, która zainteresuje niemal każdego. Sztuki walki od lat wzbudzają wiele ciekawości i podziwu. Oprócz tego, że sama technika i jakość zadawanych chwytów może zachować swoim pięknem, to poszczególne elementy tej wybitnej sztuki mogą okazać się użyteczne, chociażby podczas samoobrony. System samoobrony Krav Maga to jeden z niezwykłość popularnych i szanowanych rodzajów przyjmowanych technik.  

Umiejętność samoobrony

Słowiańska Duma to miejsce, w którym zdobędziesz wszelkie najcenniejsze techniki związane ze sztuka walki, jak jest Krav Maga. Wszystkie treningi odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która dokłada wszelkich starań, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort dla uczestników w trakcie organizowanych spotkań. 

Podczas treningu Krav Magi brane są pod uwagę i respektowane ograniczenia i możliwości wszystkich uczestników. To pozwala na wydajną naukę w przyjemnej atmosferze. Więcej na temat samych zajęć dowiesz się na: https://slowianskaduma.pl/krav-maga/.

Gdzie nas znaleźć?

Zajęcia organizowane są w jednym z punktów na mapie Białegostoku. Dogodna lokalizacja pozwala na bezproblemowe dotarcie. Na szczególną uwagę zasługuje plan zajęć. Stworzony jest z myślą o potrzebach naszych kursantów, dlatego pierwsze zajęcia rozpoczynają się już o 7:30, natomiast kończą miedzy 20:00 a 21:00. Bez względu na to, jaki masz charakter pracy, z powiedzeniem możesz skorzystać z treningów.

Dlaczego warto skorzystać z zajęć?

Stawiamy na kompleksowe podejście do swoich klientów. To właśnie dlatego w ofercie oprócz opisywanych zajęć z powadzeniem znajdziesz inne propozycje. Boks, boks dla dzieci, kickboxing to tylko wybrane propozycje. Oprócz tego zachęcamy do skorzystania ze spotkań z trenerem personalnym. Dzięki temu treningi oraz plan działania będzie idealnie dopasowany do twoich potrzeb.

Głównym zadaniem zajęć jest nauczenie przewidywania sytuacji zagrożeń, tak by reagować na wybrane sytuacje z odpowiednim wyprzedzeniem. Podczas nauki wybranych sztuk walki dowiesz się, hak pracować na naturalnych odruchach. Efekty treningu z pewnością poczujesz już po kilku spotkaniach. Zapoznaj się z pełną ofertą i zapisz się na zajęcia, aby rozwijać swoje umiejętności zachowanie przytomności umysłu i obrony. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować