730 kalorii w godzinę – jak to możliwe?

les mills body attack

Londyńskie Soho, szanghajski Changning District, nowojorski Manhatan przekonały się, jak działa BODYATTACK™. Do listy dołączyła również Warszawa. Połączenie ruchów wykorzystywanych podczas biegania, pływania i skakania z ćwiczeniami siłowymi, takimi jak push-ups i squats to jesienna rewolucja w Total Fitness. Sieć wprowadziła ten program treningowy jako pierwsza w Polsce.

BODYATTACK™ to wysokoenergetyczne zajęcia, które zaspokoją potrzeby stawiających pierwsze kroki, ale też wszystkich uzależnionych od mocnego treningu. System bije rekordy popularności na całym świecie. #bodyattack użyto prawie 180 000 razy w sieci. Na czym polega wyjątkowość tego zestawu ćwiczeń?

Podczas zajęć pracują wszystkie partie mięśni. Trening jest więc kompleksowy i intensywny. W zależności od potrzeb można realizować go w wersji 30’,45’,60’. Zajęcia poprawiają szybkość, siłę i zwinność. Dzięki połączeniu atletycznych ruchów aerobowych z ćwiczeniami stabilizującymi korzystnie wpływają na kondycję zdrowotną i wytrzymałościową – wylicza Agata Mirowska-Hałaj, instruktorka Total Fitness. Program zwiększa siłę systemu mięśniowego i wzmacnia stawy. Dodatkowa zaleta to ilość spalanych kalorii. Podczas godzinnego treningu na siłowni lub godziny pływania spala się około 400 kcal. Tymczasem BODYATTACK™ pozwala znacznie zwiększyć statystykę i zostawić aż 730 kcal na sali treningowej. Dobrze wpływa też na samopoczucie. Bardzo szybko czuje się zastrzyk energii, szczególnie, że ćwiczenia prowadzone są w rytm muzyki, która tak skutecznie pobudza. Energiczni trenerzy zmotywują wszystkich do osiągnięcia swoich celów – od weekendowego sportowca po twardego zawodnika.

Nie bez powodu program BODYATTACK™ wprowadzono do Polski właśnie jesienią. To czas zwiększonego zapotrzebowania energetycznego. Organizm narażony jest na większe różnice temperatur, które musi rekompensować, produkując więcej ciepła. Teoretycznie więcej spalamy, ale praktycznie więcej też jemy. Kocyk i herbata mogą jednak poczekać… We wrześniu wpisowe w Total Fitness jest bezpłatne, podobnie jak pierwsza konsultacja z trenerem. Sieć akceptuje karty Multisport.

To nie koniec jesiennych niespodzianek. Już w listopadzie do listy dotychczasowych lokalizacji Total Fitness na Wilanowie, Gocławiu, Ochocie, Ursynowie, Białołęce oraz Grochowie dołączy nowy klub przy ulicy Wolskiej 88. Obiekt będzie wyposażony w sauny fińskie, specjalne wydzielone strefy treningowe oraz solarium. Klienci będą mogli także skorzystać z programów treningowych Les Mills. Na terenie klubu znajdzie się kącik malucha oraz specjalny FitBar.

Więcej informacji można znaleźć na www.totalfitness.com.pl.  Jesteśmy również w mediach społecznościowych:

www.facebook.com/totalfitnessclub

www.instagram.com/totalfitness.gym

Do zobaczenia na treningach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować