GoPro 12 Black w promocji na Amazon

GoPro 12 Black
GoPro 12 Black – niedługo test na łamach portalu

Oficjalnej polskiej premiery GoPro 12 jeszcze nie było, ale kamerę już możemy kupić o 100 złotych taniej aniżeli przez oficjalne kanały na Amazon. W chwili pisania tego artykułu możemy zamówić tę kamerę z dostawą 15-16 września w cenie 1995 złotych (sprzedawca zewnętrzny) lub 2005 złotych (realizacja przez Amazon). Przy cenie detalicznej na poziomie 2099 złotych to może niewielka promocja, ale biorąc pod uwagę skok kursu Euro i Dolara wobec złotówki po niedawnym “stand upie” Głapińskiego, trudno oczekiwać lepszych przecen w najbliższym czasie.

Moje ostatnie GoPro nie było tak ładnie zabezpieczone jak dwunasta generacja

GoPro 12 w telegraficznym skrócie

Pełny test tej kamery (niesponsorowany – kupiłem ją za własne 😉 będzie na łamach portalu za kilka dni, jednak najważniejsze informacje to:

  • wprowadzenie nagrywania HDR
  • ulepszona stabilizacja (Hypersmooth 6.0)
  • dłuższy czas nagrywania na baterii w porównaniu do 10 i 11 generacji GoPro
  • wprowadzenie mocowania do statywów 1/4 cala
  • proporcje 8:7 dostępne w większej ilości trybów nagrywania

Poza tym kamera dzieli ten sam procesor i sensor co GoPro 11, jednak w nowej generacji zrezygnowano z zainstalowanego modułu GPS. To informacja ważna przede wszystkim dla osób, które wykorzystują kamery jako rejestratory jazdy (np. na motocyklach), gdzie na podstawie danych GPS można ustalić pozycję i prędkość. Oczywiście istnieje możliwość synchronizacji zebranych przez inne urządzenie danych GPS (np. z nawigacji rowerowej Garmina) i podłożenie ich do wideo przez dołączoną aplikacje GoPro Quik.

gopro 12 black
Zestaw z pudełka jest dosyć…biedny, ale o tym już będzie w dedykowanym teście

Umieszczone w artykule linki mają charakter afiliacyjny. Fitnessowy.NET może otrzymać prowizję od zakupów dokonanych za ich pośrednictwem, to z kolei sprawia że serwis jest pozbawiony reklam i darmowy. Inne metody wsparcia działania strony opisane są w zakładce “wsparcie

2 komentarzy
    1. Drodzy przedstawiciele firmy elem6 s.r.o. próbujący nieudolnie zrobić szeptankę na mojej stronie – nauczcie się to robić porządnie, po ośmieszacie swojego klienta. 3 wpisy z tego samego E-maila i adresu IP pod różnymi nickami?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować