5 najlepszych sportowych okazji na Black Friday

sprotowy black friday
Linki w artykule mają charakter afiliacyjny. Fitnessowy.NET otrzyma prowizję z dokonanych zakupów

Czarny piątek w tym roku trwa połowę listopada, to z kolei przełożyło się na większą ilość przecen dostepnych dla klientów. Większość z nich jednak nie była zbyt duża, sięgająca kilku procent ceny wyjściowej. To zestawienie to wybór ofert, które FAKTYCZNIE pozwalają zaoszczędzić. Kryterium wyboru ofert było proste – przecena o minimum 40% w stosunku do ceny regularnej w przypadku odzieży i obuwia lub o 20% w przypadku elektroniki i sprzętu sportowego. Zapraszam do lektury,

1. Buty treningowe / do podnoszenia ciężarów Under Armour za mniej niż połowę ceny

under armour reign lifter
Foto producenta

SportStyleStory obniżyło cenę swojego asortymentu o 40%, w tym rzeczy już przecenionych. Efekt? Mamy wyjątkową okazję kupić buty treningowe – tak do Crossfitu czy treningu funkcjonalnego, jak i podnoszenia ciężarów. Najlepsze oferty? Proszę bardzo:

  • Buty do podnoszenia ciężarów Under Armour za 359,99 zł zamiast 999 złotych
  • Buty do treningu funkcjonalnego / Crossfitu UA Tribase Reign nawet za 179 złotych (!)

Do uzyskania tak dobrych cen musimy wykorzystać kod “BLACK40” w koszyku.

2. Garmin Venu 2 za 1004 złote

garmin venu 2 black friday

Garmin Venu 2 to rozbudowany smartwatch z funkcjami sportowymi. Wyświetlacz AMOLED nie tylko wygląda dobrze, ale jest też bardzo czytelny na słońcu. Zegarek wyposażony jest w pulsometr, pulsoksymetr, płatności zbliżeniowe i szereg innych, przydatnych gadżetów. Monitoruje sen, poziom regeneracji i wydatek kaloryczny. Jak każdy solidny zegarek sportowy jest wyposażony w GPS, solidną baterię pozwalającą na 10 dni pracy a to wszystko zawarte w wodoszczelnej obudowie. Normalna cena tego zegarka poza promocjami to około 1300-1400 złotych.

3. GoPro 10 Black za 1199 złotych

gopro 11
W promocji znajdziemy zarówno GoPro 10, 11 jak i 12

Mimo obecności na rynku już 12 generacji GoPro, ta kamera to nadal bestia. Pozwala na nagrywanie w 4K/120fps dla mega płynnych ujęć, a osoby lubujące się w obróbce wideo docenią także tryb nagrywania 5.3K/60fps. HyperSmooth 4.0 gwarantuje stabilność obrazu nawet w najtrudniejszych warunkach. Normalna cena tej kamery to około 1499 złotych.

4. Zimowy sprzęt sportowy do 40% taniej w Sportano

Sportano zaskoczyło przecenami sprzętu zimowego.

Rzadko zdarzają się tak duże przeceny sprzętu narciarskiego i snowboardowego przed sezonem. W przecenie znajdziemy odzież narciarską wielu producentów, deski snowboardowe, narty, łyżwy, buty snowboardowe i narciarskie… w skrócie wszystko, czego potrzebujemy żeby przygotować się do sezonu.

5. Wybrane pistolety do masażu 20-25% taniej

Mebak pistolet porównanie
Black Friday to dobra okazja do zakupu pistoletu do masażu.

Jeśli szukacie pistoletu do masażu, to teraz można skorzystać z kilku ciekawych promocji na Amazonie. Przeceniono z 499 na 399 złotych testowanego tutaj Medcursora, nieco taniej – bo za 349 złotych – znajdziemy całkiem solidny pistolet Bob and Brad C2 (test wkrótce). Ciekawą ofertę ma także Renpho, które przeceniło rękaw masujący z funkcją grzewczą z 349 na 297 złotych.

Umieszczone w artykule linki mają charakter afiliacyjny. Fitnessowy.NET może otrzymać prowizję od zakupów dokonanych za ich pośrednictwem, to z kolei sprawia że serwis jest pozbawiony reklam i darmowy. Inne metody wsparcia działania strony opisane są w zakładce “wsparcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować