Garmin Venu za mniej niż 900 złotych?

garmin venu
garmin venu

Czasami trafiają się okazje, z których żal nie skorzystać. Do takich zdecydowanie należy pojawianie się zegarków Garmina w promocyjnych cenach. Obecnie w promocji znajdziemy smartwatcha Garmin Venu pierwszej generacji w cenach poniżej 1000 złotych. Porównywarka Ceneo pokazuje ceny od 999 złotych, jednak prawdziwą okazją jest oferta Amazona, gdzie możemy znaleźć ten zegarek za 899 złotych tutaj. To około 500 złotych mniej, niż najtańsze dostępne Venu drugiej generacji (link).

Garmin Venu™ pierwszej generacji to elegancki smartwatch GPS z jasnym, pełnokolorowym wyświetlaczem dotykowym o wysokiej rozdzielczości.

Venu ma wszystkie funkcje, których można oczekiwać od zegarka sportowego Garmina. Dzięki wbudowanemu systemowi GPS i GLONASS możesz liczyć na dokładne dane dotyczące lokalizacji, przebytego dystansu oraz szybkości. A dzięki nowej technologii nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate™ uzyskasz dokładne odczyty tętna nawet wtedy, gdy nie nosisz paska piersiowego. Venu posiada także wbudowany pulsoksymetr (czujnik, który mierzy poziom nasycenia krwi tlenem), monitoring Body Battery oraz wiele innych..

Inne aktualne, korzystne oferty na zegarki sportowe na Amazon to:

  • Suunto 9 przecenione o blisko 50% od ceny detalicznej: 1199 zł tutaj za wersję podstawową. Dostępna jest także wersja Suunto 9 Baro za 1599 zł (link)
  • Podstawowy model Garmina przeznaczony dla biegaczy, Forerunner 45 za 578 zł.

Zakupy poprzez linki prowadzące do produktu skutkują uzyskaniem przychodu przez Fitnessowy.NET. Dochody z afiliacji pozwalają serwisowi działać bez irytujących reklam i dostarczać treści za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować