Garmin Venu 2 i Fenix 7 Pro w rekordowo niskich cenach

garmin fenix 7 pro
Zdjęcie producenta. Linki w artykuke mają charakter afiliacyjny,

Promocje wiosenne na Amazonie dobiegają powoli końca, i tylko do jutra będzie można skorzystać z możliwości zakupów w obniżonych cenach. 2 produkty należą w tej okazji do szczególnie atrakcyjnych cenowo: Garmin Venu 2 oferowany za 876 złotych na polskim Amazonie oraz Garmin Fenix 7 Pro za około 2550 złotych, którego możemy kupić z niemieckiej strony. Obie te oferty są najlepsze obecnie w sieci, i zdecydowanie godne polecenia (z tej drugiej sam skorzystałem)

Garmin Fenix 7 Pro (Solar) za 599 Euro

fenix 7 pro

Garmin Fenix 7 Pro to niemal najwyższa wersja flagowego modelu producenta. Od wersji Sapphire różni się tylko i wyłącznie zastosowanym szkłem chroniącym wyświetlacz oraz materiałem obudowy. Znajdziemy tutaj zarówno najnowszy czujnik tętna 5 generacji, dwuzakresowy GPS, bardzo długi czas pracy na baterii (wydłużany ładowaniem solarnym) oraz wbudowaną latarkę LED. Dołóżmy do tego zaawansowany czujnik dynamiki biegu z pomiarem mocy, czasu kontaktu z podłożem i innymi zbieranymi danymi, dotychczas dostępnymi tylko dla posiadaczy pasków HRM Pro Plus.

W Polsce najtańszą ofertę znajdziemy za 3079 złotych – więc przecena o prawie 500 złotych je nie do pogardzenia. Zamówić można przez niemiecki Amazon. W promocji znajdują się także warianty 7S Pro oraz 7X Pro, za odpowiednio 619 i 699 Euro – cena tych zegarków została obniżona o odpowiednio 180 i 200 Euro.

Promocja nadal trwa. Realny czas dostawy do Polski to 3-4 dni – ja swojego zamówiłem piątek, otrzymałem wczoraj.

Garmin Venu 2 za 876 złotych

garmin venu 2s

Garmin Venu 2 to wszechstronny smartwatch, który łączy w sobie elegancję z funkcjonalnością. Dedykowany jest aktywnym osobom, rekreacyjnie uprawiającym różne aktywności. Posiada jasny, wyraźny ekran AMOLED, umożliwiający łatwy odczyt danych w różnych warunkach oświetleniowych. Urządzenie oferuje kompleksowe monitorowanie zdrowia — od śledzenia tętna i poziomu stresu po zaawansowane funkcje, takie jak monitorowanie snu i poziomu saturacji krwi tlenem (SpO2). Garmin Venu 2 wyróżnia się również szerokim spektrum trybów sportowych, w tym profilami dla biegania, pływania, jazdy na rowerze, golfa czy jogi, oferując szczegółowe analizy i statystyki dotyczące treningów. Niestety nie oferuje funkcji triathlonowych, jednak umówmy się – w tej cenie trudno wymagać więcej.

Dzięki wbudowanej pamięci na muzykę i obsłudze płatności Garmin Pay, zegarek zapewnia wygodę także poza aktywnością fizyczną. Wysoka jakość wykonania oraz długi czas pracy baterii sprawiają, że Garmin Venu 2 jest wyjątkowo atrakcyjnym zegarkiem w tej półce cenowej, i nawet bez przeceny jest jednym z najlepszych wyborów w kategorii stosunek cena/jakość.

Cena na Amazon.pl: 876 złotych jest niższa od rynkowej o około 400 złotych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować