Garmin Venu i pulsometry w mega cenach na początek roku

garmin venu
garmin venu

Garmin Venu doczekał się już swojego następcy, jednak w dalszym ciągu jest to świetny zegarek multisportowy. Znajdziemy tutaj zarówno mnogość sportowych trybów pracy, całodobowy pomiar tętna, monitoring snu, pulsoksymetr, jak i pełną gamę funkcji smart. Jest to pierwszy z Garminów wyposażony w nowy rodzaj ekranu – AMOLED – który jest wyraźnie lepszy jakościowo niż ekran znany ze starych zegarków serii Fenix lub Vivoactive.

Znajdziemy tutaj też wszystkie najważniejsze funkcje obecne w innych nowoczesnych seriach zegarków Garmina, w tym płatności zbliżeniowe czy monitor poziomu energii Body Battery.
W promocji Amazon znajdziemy czarny zegarek z grafitową obwódką w cenie 721 złotych z przesyłką, to jest o 278 złotych aniżeli u najtańszych sprzedawców z Ceneo. To mniej więcej połowa ceny, którą trzeba zapłacić za nową generację tego zegarka. Niestety zegarek wyprzedał się w niecałe 2 godziny, za to pojawiła się dobra przecena na następną generację tego zegarka

Garmin Venu 2S za niecałe 1300 złotych

garmin venu 2s

Druga generacja Venu cechuje się znacznie lepszą baterią (10 dni autonomii w przypadku modelu S), poprawionym monitorowaniem snu, dodatkowymi trybami sportowymi oraz powiększoną pamięcią na muzykę. Oprócz tego znajdziemy tutaj pulsoksymetr, nadgarstkowy pomiar tętna, płatności zbliżeniowe oraz wiele innych. Wersja 2S to opcja z mniejszą tarczą zegarka – o średnicy 1,1 cala (zamiast standardowego 1,3 cala), co czyni ten wariant lepszym wyborem dla osób o małych nadgarstkach. Oferta z Amazon to najniższa cena na dzień dzisiejszy znaleziona przez porównywarki.

Pulsometr Sigma R1 Duo za niecałe 110 złotych

Sigma R1 Duo to atrakcyjny cenowo pulsometr Bluetooth. Sigma jest kojarzona głównie z produktami rowerowymi – licznikami i zegarkami – jednak ten pasek bez problemu możemy wykorzystywać z każdym innym urządzeniem. Wyposażony w transmisję ANT+ i Bluetooth Smart sparuje się z telefonem, zegarkiem (w tym wspomnianym wcześniej Venu) czy też innym sprzętem sportowym. 110 złotych to mniej więcej połowa ceny, jaką żądają za ten pulsometr sprzedawcy z Allegro.

Linki prowadzące do Amazon i Ceneo mają charakter afiliacyjny. Serwis Fitnessowy.NET otrzymuje prowizję od kliknięć lub sprzedaży, co pozwala utrzymać stronę w pełni darmową i bez uciążliwych reklam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować