Nowe rowerowe promocje: odzież, bagażniki, akcesoria Garmin

Nie minęły 3 tygodnie od Prime Day, w ramach którego sprzedawcy na Amazonie dość łaskawym okiem podeszli do rowerzystów, a już pojawiły się kolejne, ciekawe rowerowe promocje na tej platformie sprzedażowej. Być może część z nich ma związek z obniżkami na koniec sezonu, jednak “darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda”. Poniżej kilka przedmiotów, które zwróciły moją uwagę.

Bagażniki Eufab – Amber i Premium o kilkaset złotych taniej

eufab premium 3 - bagażnik rowerowy w promocji

Zanim ostatecznie zdecydowałem się na zakup bagażnika rowerowego od Thule, zawęziłem wybór do 3 bagażników – ostatecznie kupionego przeze mnie Thule, modelu Premium 3 marki Eufab oraz Peruzzo Zephyr 3. Jako że Peruzzo (inny model) miałem okazję przetestować podczas wyjazdu do Włoch i zdecydowanie nie przypadł mi do gustu, a Premium 3 w momencie gdy się rozglądałem za bagażnikiem kosztował powyżej 2500 złotych, to ostatecznie stanęło na Thule 926. Obecnie bagażniki Eufab możemy kupić w świetnych cenach na Amazonie, i pewnie kupując dziś bagażnik zdecydowałbym się na Premium 3 kosztujący teraz 1920 złotych (Allegro 2498 zł). W przypadku modelu Amber 3 bagażnik został wyceniony na 1325 złotych, o ponad 300 taniej niż u sprzedających z Allegro i Ceneo.

Eufab Premium 3 to odpowiednik funkcjonalny i jakościowy Thule 926, Amber 3 – Thule 922. Posiadacze E-bike’ów oraz dużych rowerów górskich / DH / Enduro powinni raczej wybrać ten pierwszy model. Inne modele bagażników EUFAB także są w promocyjnych cenach o – zwykle różnica cenowa wynosi 25%, a pełną listę znajdziecie tutaj.

Odzież Gore Wear w “ukrytych” promocjach.

Odziez Gore dla rowerzystów cechuje bardzo dobra jakość, i cena konkurencyjna do wielu innych mniej markowych producentów. Moją uwagę zwróciły koszulki MTB oferowane w cenach od 150 do 180 zł (zależnie od rozmiaru), które standardową cenę detaliczną miały ustaloną na 249 złotych. Także inne produkty są przecenione – np. obcisłe spodenki kolarskie za około 250 zł (inni na przecenach je oferują za 300 zł), czy też damska kurtka kolarska z windstopperem za około 430 zł (cena detaliczna 160 Euro).

Pełny asortyment Gore Wear znajdziemy tutaj. Warto przy tym porównać ceny w sieci, żeby mieć pewność co do ceny kupowanego produktu. Większość jest taniej niż u konkurencji, ale czasem można się naciąć.

GoPro 11 Mini za 1099 złotych

Kompaktowa wersja najnowszej kamery sportowej GoPro została okrojona z wyświetlaczy, ale nie straciła swoich funkcjonalności w zakresie nagrywania. Znajdziemy tutaj ten sam sensor i możliwości co w modelu GoPro 11 Black. W stosunku do pierwowzoru, w celu zaoszczędzenia miejsca zrezygnowano jednak z wymiennych baterii. W GoPro 11 Mini mamy wbudowany akumulator, który wg producenta powinien zapewnić energię na około 2 godziny nagrywania.

Nawigacja Garmin 1030 Plus za niecałe 1700 złotych

Najwyższej klasy nawigacja rowerowa Garmina w cenie o około 400 złotych niższej niż w konkurencyjnych sklepach, oraz 1000 złotych poniżej ceny detalicznej to wyjątkowa oferta. Garmin co prawda wprowadził już na rynek następcę, ale nowy model – 1040 – jest blisko dwukrotnie droższy. Garmin 1030 Plus zapewnia 24 godzinną pracę na baterii, ekran o przekątnej 3,5 cala jest dokładnie tym samym, który znajdziemy w nowym modelu, podobnie nie zmieniła się odporność na zalanie. W porównaniu do oferowanego w promocji modelu, Garmin 1040 dostał obsługę wielopasmowego GPS, jednak jakość odbiornika w “starym” 1030 Plus jest zupełnie wystarczająca do komfortowej nawigacji, dokładnego rejestrowania trasy i monitorowania postępów treningowych.

Zestaw serwisowy do roweru z kluczem dynamometrycznym za 275 złotych

klucz dynamometryczny w promocji na Amazon

Klucz dynamometryczny jest kluczowym wyposażeniem każdej osoby, która na poważnie myśli o serwisowaniu swojego roweru. Jego posiadanie jest szczególnie ważne, kiedy jeździmy rowerem z pełnym zawieszeniem. To ostatnie wymaga skręcania z odpowiednim momentem, żeby zapewnić łożyskom właściwą możliwość obrotu i uniknąć powstania pęknięć w ich okolicach. Zestaw klucz dynamometryczny o zakresie 2,5-20 Nm + komplet nasadek został stworzony z myślą o rowerzystach, i powinien wystarczyć w zupełności do samodzielnego serwisowania swojego sprzętu. Możesz go znaleźć tutaj.

Jeśli uważasz że materiały zawarte ma stronie są wartościowe, możesz wesprzeć Fitnessowy.NET na kilka różnych sposobów, z których najprostszym jest dokonanie dowolnego zakupu na Amazon za pośrednictwem linków umieszczonych na portalu. Więcej sposobów wspierania rozwoju strony znajdziesz w dziale wsparcie..
Dzięki przychodom z tych źródeł serwis jest bezpłatny i pozbawiony irytujących reklam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować