Prime Day dla rowerzystów: nawigacje i akcesoria w promocji

prime day dla rowerzystów

Tegoroczny Prime Day oferuje wiele produktów stworzonych z myślą o rowerzystach w atrakcyjnych cenach. Znajdziemy tutaj zarówno nawigacje rowerowe Wahoo i Garmin’a, akcesoria rowerowe różnych marek oraz odzież Gore Wear i Danish Endurance w obniżonych cenach. Poniżej przegląd najciekawszych ofert Prime Day dla rowerzystów:

Dobre oferty aktualne po Prime Day

Uwaga! Najnowszy przegląd dobrych ofert z Amazon znajdziesz w tym artykule

Poniżej lista produktów, które można kupić taniej na Amazonie niż gdziekolwiek indziej, z cenami aktualnymi na 13 lipca – a więc już po okresie trwania promocji Prime Day.

  • Nawigacja rowerowa Garmin 1030 Plus za 1648 złotych, 1000 złotych poniżej ceny detalicznej i 400 poniżej cen konkurencji
  • Klucz dynamometryczny 5-25 Nm za 149,99 zł (porównywalne produkty zwykle kosztują ok. 200-250 zł)
  • Koszulki rowerowe O’Neal za około 110 złotych (zwykle 150-170 zł)
  • Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Withings Body+ za 345 złotych (60-70 złotych taniej niż w ofertach konkurencji)
  • Kamera sportowa GoPro 9 Black za 1199 zł (taniej o 100-200 zł niż najtańsze oferty z Allegro / Ceneo).
  • Puslometr Bluetooth Sigma R1 Duo za 108,56 zł (o 100 złotych taniej niż oferty z polskiej dystrybucji). Pulsometr jest kompatybilny z urządzeniami Garmin oraz Polar (sprawdzone)
  • Zegarek sportowy Garmin Fenix 7 za 2299 złotych (taniej o 50-150 zł niż inne oferty z Ceneo)
  • Nawigacja rowerowa Garmin Edge Explore 2 za 1194 złote (taniej o 50-100 zł niż w ofertach konkurencji)

Nawigacja Wahoo Elemnt Bolt v2 z zestawem czujników za 1018 złotych

Druga generacja popularnej nawigacji rowerowej Wahoo została wprowadzona do sprzedaży niespełna rok temu. W przeciwieństwie do monochromatycznego poprzednika Bolt v2 dysponuje kolorowym ekranem o przekątnej 2,2 cala. Oprócz tego znajdziemy tutaj doskonałą baterię zapewniającą nie mniej niż 15 godzin ciągłej pracy oraz pamięć wbudowaną o pojemności 16 GB. System nawigacji oparty na mapach OpenStreetMap pozwala na precyzyjne pokierowanie trasą, a funkcje Live Tracking i Strava Live Segments umożliwiają śledzenie treningu w czasie rzeczywistym. Współpracuje zarówno z urządzeniami z systemem iOS, jak i Android, a dzięki połączeniu ANT+ i Bluetooth może współdziałać z szerokim zakresem czujników. W zestawie znajduje się pulsometr i czujniki kadencji oraz szybkości o łącznej wartości około 400 złotych.

Odzież rowerowa Gore Wear do 25% taniej

Gore Wear to producent odzieży rowerowej zapewniającej komfort i ochronę w każdych warunkach. Produkty tej firmy zapewniają doskonałą oddychalność i odprowadzanie wilgoci, umożliwiając regulację temperatury ciała podczas intensywnego wysiłku. Projektanci Gore zwracają uwagę na szczegóły – ergonomiczne kroje, odblaskowe elementy i kieszenie zabezpieczające przed utratą drobiazgów. Od spodenek, przez koszulki, po kurtki i akcesoria – Gore Wear dostarcza wyposażenie, które pozwala rowerzystom cieszyć się swoją pasją bez względu na warunki pogodowe.

Nawigacja Garmin Edge Explore za 724,36 zł

Garmin Edge Explore pierwszej generacji to w dalszym ciągu bardzo sensowny komputer rowerowy, który może też równie dobrze posłużyć podczas wycieczek pieszych. Wyposażony w dotykowy, kolorowy ekran 3″, który zapewnia łatwe sterowanie i dobrą widoczność w każdych warunkach. Obsługuje mapy Garmin Cycle Map z funkcją tworzenia tras, ale także bezproblemowo współpracuje z Komootem i innymi narzędziami do planowania wycieczek.. Edge Explore oferuje również szereg funkcji bezpieczeństwa, takich jak wykrywanie wypadków i wysyłanie sygnałów SOS. Jego bateria pozwala na do 12 godzin pracy, a kompatybilność z ANT+ i Bluetooth umożliwia łatwe parowanie z czujnikami i urządzeniami.

Poza Amazonem najtaniej tę nawigację kupimy za 829 złotych, a w promocji Prime Day znajdziemy także cały szereg zegarków sportowych i innych akcesoriów marki Garmin

Bagażniki rowerowe EUFAB ponad 20% taniej

Bagażniki EUFAB nie należą do najpopularniejszych w naszym kraju – u nas królują albo rozwiązania budżetowe, albo produkty firmy Thule. EUFAB za to jest bardzo popularny w Austrii i Niemczech, i ma opinię bardzo solidnego producenta. Na polskim Amazonie możemy znaleźć szeroki wybór przecenionych bagażników tego producenta. Najciekawsze to modele Premium 3 oferowany za 1550 zł – o 800 złotych taniej niż w Polskiej dystrybucji – oraz Amber 4 za 1174 złote. Model Premium 3 wyróżnia się bardzo szybkim składaniem i małą powierzchnią przechowywania, co docenią szczególnie Ci, którzy nie dysponują dużą ilością przestrzeni na przechowywanie. Bagażnik umożliwia przewożenie nawet najdłuższych rowerów (maksymalny rozstaw osi 1350 mm), ale maksymalna faktyczna szerokość opony która może być używana z tym bagażnikiem to 2,2 cala.

Eufab Amber 4. Foto: Amazon

W przypadku bagażnika Amber 4 maksymalna szerokość opony to 2,5 cala, a rozstaw osi to 126 centymetrów. Ten bagażnik spokojnie nada się do przewożenia rowerów typu Full i e-bike ze względu na duży odstęp między rowerami (19 centymetrów)

Kamera GoPro 9 Black za 1199 złotych

GoPro Hero 9 generacji na rynku jest już od kilku lat, ale dalej jest to dobry wybór dla osób szukających kamery sportowej. Stabilizacja już w 8 generacji tej kamery była na bardzo dobrym poziomie, a w Hero 9 uległa jeszcze dodatkowej poprawie i w zupełności wystarcza także do nagrywania jazdy rowerem w terenie (także na trasach zjazdowych).

Jeśli uważasz że materiały zawarte ma stronie są wartościowe, możesz wesprzeć Fitnessowy.NET na kilka różnych sposobów, z których najprostszym jest dokonanie dowolnego zakupu na Amazon za pośrednictwem linków umieszczonych na portalu. Więcej sposobów wspierania rozwoju strony znajdziesz w dziale wsparcie..
Dzięki przychodom z tych źródeł serwis jest bezpłatny i pozbawiony irytujących reklam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować