Sportowe okazje na Black Week

black week black friday okazje

Black Friday w tym roku w wielu sklepach internetowych jest przedłużany na dużą część listopada. Jako że wyprzedaże zaczynają się obecnie także na dużych platformach, takich jak Amazon, Allegro oraz w dużych sklepach internetowych, w tym miejscu znajdziesz informacje o najlepszych ofertach z różnych platform. Artykuł będzie aktualizowany w ciągu następnych dni, tak by lista była możliwie aktualna.

Elektronika sportowa

Zegarki sportowe, pulsometry i akcesoria pomiarowe w promocji Black Week pozwolą uzupełnić ewentualne braki sprzętowe. Na dzień dzisiejszy oferty specjalne przygotowały firmy Polar, Garmin i Suunto.

Zegarki sportowe

Standardowo w okolicach Black Friday możemy liczyć na przecenione zegarki firm takich jak Garmin, Polar czy Suunto. Najciekawsze okazje jakie wyłowiłem to:

fenix 6s pro

Garmin Fenix 6S Pro to jeden z najlepszych zegarków outdoorowych na rynku. W promocji na Amazon znajdziemy go teraz za 1508 złotych (!), czyli 500 zł poniżej najniższych cen z porównywarek cenowych. Znajdziemy tu wszystkie najważniejsze funkcje sportowe, pulsoksymetr, płatności zbliżeniowe i dużo więcej.

polar grit x

Polar Grit X za 1099 zł na Amazon to oferta tańsza o 200 zł od najtańszych promocji znalezionych na Ceneo, to także 750 zł mniej niż wynosi cena detaliczna. Znajdziemy tutaj nadgarstkowy pomiar tętna, funkcje sportowe i monitoring regeneracji. Bateria zapewniająca 40 godzin pracy na GPS z pomiarem tętna i wysoką dokładnością należy do najlepszych w swojej klasie. Tworząc ten zegarek Polar pomyślał o rowerzystach i fanach górskich wędrówek – wbudowana integracja z aplikacją Komoot bardzo ułatwia nawigację podczas wycieczek.

Polar Ignite 2

Polar Ignite 2 w cenie 679 zł to blisko 170 złotych taniej niż druga najtańsza oferta znaleziona na Ceneo. Ignite 2 to udany budżetowy zegarek sportowy z funkcjami smart. Znajdziemy tu nadgarstkowy pomiar tętna, monitoring snu i regeneracji i cały szereg trybów sportowych. Bateria wystarcza na 5 dni lub około 20 godzin treningu z wykorzystaniem GPS.

Suunto 5 Peak

Suunto 5 Peak za 877,50 zł to najtańsza oferta w sieci na ten produkowany w Finlandii zegarek sportowy. Zegarek wyposażono w nadgarstkowy pomiar tętna i funkcje z nim powiązane – takie jak monitorowanie regeneracji i snu, a także mnogość funkcji sportowych. Zegarek cechuje bardzo dobra wydajność baterii podczas pracy z GPS – możemy zarejestrować nawet 100 godzin aktywności ( w trybach ekonomicznych).

Garmin Venu 2 za 1413 zł na Amazon.pl
Jeden z najnowszych modeli w ofercie Garmina łączy funkcje sportowe znane z modeli Fenix z lekkością i funkcjami multimedialnymi zegarków Vivoactive. Venu 2 oferuje do 11 dni pracy na baterii i ponad 20 godzin rejestrowania aktywności z GPS i pomiarem tętna. Zegarek umożliwia płatności zbliżeniowe przez GarminPay.

Inna elektronika sportowa

Polar H9 pulsometr

Polar H9 w cenie 199 złotych to przecena o 40 zł w stosunku do cen standardowych. Nieco niedocenianym plusem tego paska jest fakt, że poza protokołami Bluetooth ANT+ wspiera także niekodowaną, analogową transmisję tętna. Dzięki temu jesteśmy w stanie bez problemu połączyć się z urządzeniami fitness na każdej siłowni.

garmin hrm black week

Garmin HRM, czyli podstawowy pas do pomiaru tętna z oferty producenta zwykle kosztuje około 220-230 złotych. w Promocji znajdziemy go za 185,99 zł

Sprzęt i akcesoria dla rowerzystów

garmin edge 530

Po wprowadzeniu nowej generacji nawigacji rowerowej – Edge 540 – dystrybutorzy Garmina przecenili starszy model (530) z około 1250 na okolice 1000 złotych. Tym razem jest okazja kupić tę nawigację za 849 złotych (samo urządzenie), czyli niewiele drożej niż używane nawigacje sprzedawane na OLX.

vaude tremalzo 16

Plecak rowerowy Vaude Tremalzo 16 kupiłem na swój wyjazd rowerowy we wrześniu za 340 złotych. Obecnie jest dostępny za niecałe 270 zł i w tej cenie to rewelacyjna oferta. Plusem plecaka jest bardzo dobry system nośny, lekkość i dobre wykonanie. Jedynym minusem, który stwierdziłem podczas użytkowania jest fakt, że ciężkie rzeczy (lustrzanka) lubią się przesuwać na zjazdach w górę plecaka jeśli nie jest niczym wypełniony.

W promocji znajdziemy szeroką ofertę odzieży rowerowej Gore. Przeceny sięgają 30-40% od cen detalicznych. Ciekawie prezentuje się oferta kurtek Gore-Texowych i spodni ocieplanych.

Odzież i obuwie

Na chwilę obecną najciekawsze oferty przygotowały firmy takie jak Gore Wear (odzież rowerowa), Columbia (outdoor) i Helly Hansen (cała kolekcja).

[linki umieszczone w artykule to linki afiliacyjne. Kliknięcia i zakupy przez te linki pozwalają funkcjonować Fitnessowy.NET bez natrętnych reklam]
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować