Wróciły promocje na sprzęt Garmina – HRM Pro Plus i Venu 2S

promocje garmin

Pulsometry Bluetooth Garmina są uważane za jedne z najlepszych na rynku, a najwyższe modele – dedykowane biegaczom i triathlonistom – stanowią swego rodzaju punkt odniesienia w testach innych produktów. Wprowadzenie na rynek w ubiegłym roku modelu HRM Pro Plus dodało obsługę Heart Variability Rate do już bardzo rozbudowanego paska, zapewniającego między innymi pomiar dynamiki biegu, długości kroku oraz czasu kontaktu z podłożem. Oprócz tego oczywiście pas piersiowy rejestruje tętno z wysoką dokładnością, jest wyposażony w pamięć umożliwiającą zgranie treningu “po fakcie, a także dysponuje długim czasem pracy na baterii.

Obecnie możemy pasek ten kupić w promocji na Amazon za 418 złotych, to jest o około 130 złotych taniej niż w najtańszych ofertach z Ceneo.

Garmin HRM Pro Plus
HRM Pro Plus to najbardziej zaawansowany pasek w ofercie Garmina

Garmin Venu 2S od 1226 złotych!

Garmin Venu 2S to drugi z produktów w promocyjnych cenach. 1226 złotych to o blisko 170 złotych taniej niż najtańsze oferty z porównywarki Ceneo na moment pisania artykułów. Cena ta dotyczy grafitowego zegarka, innym przecenionym jest biały/różowozłoty dostępny za 1360 złotych.

Garmin Venu 2S to najmniejsza gabarytowo odsłona serii Venu, dedykowana głównie kobietom. Mimo swoich małych gabarytów, ten smartwatch firmy Garmin to zaawansowane urządzenie do monitorowania kondycji oferujące większość funkcji znanych z topowej serii Fenix. Wyposażony w wyświetlacz o średnicy 28 milimetrów i solidną baterię zapewniającą do 7 dni pracy na baterii w trybie smartwatcha stanowi bardzo dobrą opcję dla osób szukających zegarka w relatywnie małej kopercie. Funkcjonalnie, Venu 2S jest bardzo bliskie topowych serii Fenix i Forerunner 955. Znajdziemy tutaj nowej generacji nadgarstkowy pomiar tętna z pulsoksymetrem, funkcje monitorowania snu i regeneracji, GPS, możliwość łączenia z akcesoriami sportowymi i wiele innych.

garmin venu 2s
Garmin Venu 2S stanowi ciekawą alternatywę do zegarków z serii Fenix

Uwaga: w dobrej cenie znajdziemy też model Venu 2 Plus, z większą kopertą. Ten model wyposażony jest w funkcję monitorowania EKG, która została niedawno odblokowana w USA. Nie wiadomo, kiedy będzie dostępna w Europie, jednak technicznie – sprzęt obsługujący tę funkcję jest już zainstalowany w zegarku.

Umieszczone w artykule linki mają charakter afiliacyjny. Fitnessowy.NET może otrzymać prowizję od zakupów dokonanych za ich pośrednictwem, to z kolei sprawia że serwis jest pozbawiony reklam i darmowy. Inne metody wsparcia działania strony opisane są w zakładce “wsparcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować