GoPro 11 za mniej niż 1400 złotych? Dobra promocja na Amazonie

gopro 11 w promocji

Kamer sportowych GoPro nie trzeba nikomu przedstawiać – na przestrzeni ostatniej dekady zdążyły wyrobić już swoją markę tak wśród fanów sportów ekstremalnych, jak i “zwykłych zjadaczy chleba”. To jedne z najpopularniejszych (i najchętniej kopiowanych) konstrukcji, których jedenasta generacja od około pół roku jest dostępna w sprzedaży. Dziś kamery GoPro trafiły na promocję na Amazonie, dzięki którym można je nabyć w rekordowo niskich cenach. Warto wiedzieć, że poza samą obniżoną ceną możemy obecnie skorzystać także z kuponu, obniżającego cenę kamery o kolejne 150 złotych. Po jego zastosowaniu ceny urządzeń kształtują się następująco:

  • GoPro 11 Black 1922 złote [link]
  • GoPro 11 Mini 1399 złotych [link]
  • GoPro 10 w zestawie 2045 złotych [link] (w zestawie znajduje się pokrowiec, dodatkowe mocowania, statyw i akumulator – standardowa cena około 2300 złotych)
  • GoPro 9 1247 złotych [link]

Sprawdzając na porównywarce Ceneo.pl okazuje się, że są to w każdym przypadku najniższe ceny za dany model kamery / wyposażenia. Największą różnicę cenową mamy na modelu 11 mini, którego nie znajdziemy poniżej 1500 złotych.

Jeśli uważasz że materiały zawarte ma stronie są wartościowe, możesz wesprzeć Fitnessowy.NET na kilka różnych sposobów, z których najprostszym jest dokonanie dowolnego zakupu na Amazon za pośrednictwem linków umieszczonych na portalu. Więcej sposobów wspierania rozwoju strony znajdziesz w dziale wsparcie..
Dzięki przychodom z tych źródeł serwis jest bezpłatny i pozbawiony irytujących reklam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować