Sportowe okazje cenowe na Prime Days 11-12.10

promocje amazon prime day

Druga edycja okazji specjalnych dla subskrybentów Amazon Prime właśnie trwa. Pośród promocji przygotowanych przez Amazon znajdziemy nieco przecenionych sprzętów sportowych, w tym smartwatche, sprzęt rowerowy oraz wyposażenie outdoorowe. Poniżej przegląd najciekawszych, moim zdaniem, ofert przygotowanych przez Amazon:

Zegarki i akcesoria Garmin, w tym Fenix 6 za 1399 złotych

Sprzęt Garmina został przeceniony o maksymalnie 18%. Taką obniżkę znajdziemy w przypadku zegarka Fenix 6 i części akcesoriów. Sporo innego sprzętu zostało przecenionych o 13%. Najatrakcyjniej wypadają w zestawieniu:

  • Garmin Fenix 6 za 1399 zł zamiast 1699 (najtaniej na Ceneo, średnio w sklepach od 1700 do 2000 złotych) – link
  • Garmin Fenix 6X Pro za 1749 zł (najtaniej na Ceneo: 2049 zł) – link
  • Garmin Fenix 6S Pro za 1829 zł (taniej o 200-300 zł niż na Ceneo) – link
  • Pas piersiowy (pulsometr) Garmin HRM za 179,99 – mimo pozornie małej obniżki (5%) jest dostępny aż o 50 zł taniej niż na Ceneolink

Więcej ofert znajdziecie tutaj: Garmin na Amazon Prime Days

Fenix 6X Pro w promocji
Fenix 6X Pro jest jednym z smartwatchy przecenionych w ramach Prime Days

Smartwatche Fitbit, w tym Versa 3 o 1/3 taniej

Produkty Fitbit cieszą się zdecydowanie większą popularnością na zachodzie, niż w naszym kraju. Najnowszy, dobrze oceniany model Versa 3 jest dostępny za 699 złotych – blisko 400 zł mniej niż cena detaliczna, i około 100 złotych mniej niż najlepsze promocje dostępne w Polsce. Model ten jest funkcjonalnie odpowiednikiem modeli Vivoactive 4 / Venu w ofercie Garmina, zapewniając całodobowy pomiar tętna, monitoring snu, a także płatności zbliżeniowe zegarkiem.

Sprzęt outdoorowy Ferrino

W przecenie znalazły się zarówno drobne rzeczy, takie jak poduszki, plecaki i śpiwory, jak i namioty czy odzież outdoorowa włoskiej marki Ferrino. Porównując ceny poszczególnych produktów z polską dystrybucją możemy znaleźć różnice na poziomie nawet 50% ceny, np. w przypadku plecaka X-Cross stworzonego z myślą o biegaczach górskich.

Elektronika zdecydowanie wygrywa promocje

O ile ofert stricte sportowych w tym rzucie mamy stosunkowo niewiele, o tyle trzeba przyznać że Amazon wystawił na sprzedaż bardzo dużo elektroniki, takiej jak smartfony czy sprzęt foto w dobrych cenach. Fani marki OnePlus powinni być szczególnie zadowoleni – “standardowo” tańsze na Amazonie telefony stały się jeszcze tańsze, a różnice w przypadku topowych modeli przekraczają 700 złotych w stosunku do oferty z polskiej dystrybucji. Cała oferta dostępna jest tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować