Sportowe okazje na koniec lata. Czy jest w czym wybierać?

polar promocja
Foto: Polar

Początek września to okres promocji nie tylko adresowanych do uczniów i ich rodziców. W sieci znajdziemy oferty promocyjne sprzętu elektronicznego, AGD oraz sportowego. Tej ostatniej grupie sprzętów przyjrzę się w tym artykule, przeglądając to, co Amazon ma do zaoferowania w ramach swojej akcji promocyjnej na koniec lata.

Do listy okazji trafiają produkty, które są tańsze o minimum 5% w stosunku do najniższych cen znalezionych na porównywarkach cenowych.

Zegarki Sportowe Polara

W ofercie promocyjnej Amazona znajdziemy przecenione zegarki Polara:

Odzież firmy Columbia

Ta oferta głównie adresowana jest do osób celujących w sporty outdoorowe, ale trzeba przyznać że możemy trafić na faktycznie dobre promocje. Przykładowo, kurtka przeciwdeszczowa Inner Limits 2 dostępna jest za niecałe 190 zł, podczas gdy najniższa cena z Ceneo to obecnie 259 zł, a większość ofert wyceniania jest powyżej 300 złotych. Produkty przecenione znajdziemy tutaj.

Sprzęt rowerowy różnych firm

O ile w przypadku okazji Prime Day, przecenionego sprzętu rowerowego była masa, o tyle dzisiaj dostępnych jest tylko kilka przecenionych produktów. Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na:

  • Kaski rowerowe Alpina Carapax 2.0 – jako długoletni użytkownik polecam. Cena od 312 zł, gdzie w Polsce w tej cenie znajdziemy tylko model juniorski.
  • Dobrą (i mocna) lampka rowerowa Ebuyfire za 120 zł
  • Plecak EVOC Enduro Blackline FR 16 z ochraniaczem kręgosłupa za niecałe 700 złotych

Patrząc na to, jak dużo jest dobrych przecen sprzętu elektronicznego, telefonów czy podobnych sprzętów (link) można stwierdzić, że niestety fani aktywności zostali potraktowani w tym rzucie promocji nieco po macoszemu. Pozostaje czekać na Black Friday.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować