Zegarki i akcesoria Garmin w świetnej cenie na Amazon.pl

promocyjne ceny na zegarki Garmina
Atrakcyjne ceny na sprzęt Garmina na platformie Amazon.

Polowanie na okazyjne ceny produktów Garmina przypomina trochę grę w chowanego. O ile przed Black Friday mieliśmy wyraźne obniżki cen (bez ogłaszania promocji), to w okresie “promocji” świątecznych wycena produktów tej firmy wróciła do poziomu bazowego. Teraz, w drugiej połowie stycznia, stopniowo wracają dobre ceny na produkty Garmina. Przeglądając dzisiaj Amazon wyłapałem kilka dobrych ofert.

Zamieszczone poniżej linki do produktów mają charakter afiliacyjny, i z zakupów dokonanych za ich pośrednictwem serwis otrzymuje prowizję. Dzięki tym prowizjom serwis jest bezpłatny i pozbawiony reklam.

Garmin Venu 2 za mniej niż 1300 złotych

garmin venu 2 w promocji

Co prawda w ofercie producenta znajdziemy już Venu 3 generacji, jednak to właśnie “dwójka” jest obecnie jednym z najbardziej opłacalnych smartwatchy w kategorii cena/jakość. Dostajemy tutaj bardzo dobry nadgarstkowy pomiar tętna z pulsoksymetrem, dokładny GPS, dobry wyświetlacz AMOLED a do tego całkiem niezły czas pracy na baterii, sięgający – w praktyce – około 10 dni. Cena – 1291 złotych w momencie pisania tego artykułu – była o około 100 złotych niższa niż najtańsze nowe zegarki oferowane na Allegro czy widoczne w ofertach na Ceneo.pl. Jedyną opcją by kupić taniej, to zakup zegarka pochodzącego ze zwrotów konsumenckich lub po prostu używanego.

Fenix 7 za 2170 złotych

garmin Fenix 7 w promocji

7 odsłona kultowej serii Garmina jest u nas obecnie wyceniana na poziomie od 2330 do 2499 złotych. Na Amazonie znajdziemy “klasyczny”, srebrny wariant za 2170 złotych a wersję z mniejszą tarczą – 7S – za 2115 złotych.

W 7 generacji Fenixa znajdziemy najnowszy czujnik tętna z pulsoksymetrem, ekran dotykowy, płatności zbliżeniowe i multum opcji sportowych. Czas pracy na jednym ładowaniu, sięgający 18 dni, należy do najlepszych w swojej klasie.

Garmin Edge 540 za 1505 złotych

edge 540
Edge 540 jest unowocześnioną wersją testowanej w ubiegłym roku nawigacji

Edge 540 to nowej generacji nawigacja rowerowa ze stajni Garmina. Jest bezpośrednim następcą testowanego przeze mnie w ubiegłym roku modelu 530, wprowadzając szereg ulepszeń względem swojego poprzednika. Znajdziemy tutaj między innymi mocniejszą baterię, wielopasmowy GNSS i lepszy wyświetlacz. Do tego dołóżmy ulepszony interfejs i poprawioną obsługę, co sprawia że urządzenie to jest chętnie wybierane jako podstawowy komputer rowerowy. Standardowo w Polsce dostępny jest za nie mniej niż 1749 złotych, na Amazonie – ponad 2 stówki taniej.

Garmin Forerunner 265 w najniższej cenie na rynku

garmin forerunner 265 w świetnej cenie

Niedawno wprowadzony do oferty Garmin Forerunner 265 wyceniony został na Amazonie na 2199 złotych, o ponad 200 taniej niż najlepsze oferty z Ceneo / Allegro w momencie pisania tego artykułu. Najnowsza odsłona popularnej serii zegarków dla biegaczy dysponuje dotykowym ekranem AMOLED o średnicy 1,3 cala, wielopasmowym odbiornikiem GPS (jest to najtańszy zegarek w ofercie z tą funkcją) i wbudowanym odtwarzaczem muzyki. Bateria pozwala na pracę do 20 godzin z włączonym GPS, a w trybie Smartwatcha zegarek zapewnia do 15 dni pracy na jednym ładowaniu.

Pas HRM-Pro Plus za 425 złotych

hrm pro plus
Najbardziej zaawansowany pas do pomiaru tętna na rynku.

Najbardziej zaawansowany pas do pomiaru tętna na rynku, z wbudowaną pamięcią i funkcją mierzenia dynamiki biegu standardowo wyceniany był na nieco ponad 550 złotych. Obecnie w kilku sklepach – w tym na Amazonie – możemy kupić go za wspomniane 425 złotych. Jak zwykle w przypadku Garmina, trudno powiedzieć jak długo potrwa promocja, więc jeśli akurat potrzebujecie takiego paska – warto rozważyć jego zakup. Jeśli szukasz jednak po prostu zwykłego pulsometru, możesz zajrzeć do tego zestawienia. Możesz kupić funkcjonalne urządzenie już za 1/4 tej ceny.

Bonus: pistolet do masażu Medcursor za 361 złotych

medcursor pistolet do masażu
Zestaw który dostałem z moim pistoletem Medcursor w 2022 roku. Obecnie sprzedawane modele mają ładowanie przez port USB i nieco zmieniony zestaw końcówek.

Pistolet marki Medcursor został przeze mnie już wcześniej przetestowany, i po dziś dzień używam go regularnie w swoim studiu treningów personalnych. Przy swojej standardowej cenie, która w ciągu ostatniego 1,5 roku wynosiła 499 złotych, był to bardzo dobry wybór, a dziś – za nieco ponad 360 złotych – jest to pistolet bez konkurencji w kategorii cena / jakość.

Umieszczone w artykule linki mają charakter afiliacyjny. Fitnessowy.NET może otrzymać prowizję od zakupów dokonanych za ich pośrednictwem, to z kolei sprawia że serwis jest pozbawiony reklam i darmowy. Inne metody wsparcia działania strony opisane są w zakładce “wsparcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować