Zniżki w sklepach z suplementami – kody rabatowe

Nowy rok dla wielu jest motywacją do zmian, w tym tych w swoim wyglądzie. Część sklepów internetowych przygotowało promocje dla swoich Klientów, część z nich w formie krótkotrwałych promocji, a część – w formie możliwych do wykorzystania kodów rabatowych o długim terminie ważności. Poniżej lista miejsc, gdzie możecie trafić na zniżki.

MyProtein – kod rabatowy 25%

Kod rabatowy do wykorzystania na pierwsze zamówienie powyżej 150 zł: DORIAN-R11  (kod wprowadzamy przy finalizacji zamówienia) lub klikając w poniższy link: [MyProtein].
Z MyProtein szczególnie polecam białka (dobry stosunek cena/jakość), gainery (Hurricane XS – mój typ: białko+ węgle + kreatyna) oraz batony i przekąski. Dobra i tania kreatyna.
Czas oczekiwania na przesyłkę z MyProtein to zwykle 3 do 7 dni. Promocje sumują się! (jeśli jest obniżka na stronie dodatkowo możemy użyć kodu rabatowego. Tylko jeden kod rabatowy może być w użyciu jednorazowo)

BODYPAK.PL – 15% rabatu na wybrane produkty do 1 stycznia 2017, 5% rabatu za zapis do newslettera

Bodypak to jeden z większych sklepów internetowych na naszym rynku. W ofercie produkty bardziej znanych producentów (Animal, Trec, Olimp i cały szereg innych). Oprócz krótkoterminowej promocji która kończy się 1 stycznia możesz zawsze skorzystać z 5% rabatu za zapisanie się do newslettera (kod rabatowy jest przysyłany na e-mail)

Kulturystyka.sklep.pl – rabat 10% za zapisanie do newslettera

Podobnie jak w przypadku Bodypaka Kulturystyka.pl to sklep wielobrandowy. 10% rabatu za zapis do newslettera jest do wykorzystania przy pierwszym zamówieniu.

Uważasz że Twój sklep powinien znaleźć się w tym zestawieniu? Skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować