Znów pojawiły się promocje na Garmina, a Prime Day nawet nie wystartował

promocje na zegarki Garmin
Linki w artykule mają charakter sponorowany. Jeśli dokonasz zakupu za ich pośrednictwem, otrzymam prowizję która pozwoli dalej utrzymywać tę stronę i dostarczać Ci ciekawe treści treningowe

Niedawna informacja o postępowaniu wszczętym przez UOKiK przeciwko polskiemu dystrybutorowi Garmina w pewnym sensie wyjaśnia, dlaczego tak często Amazon okazuje się najlepszym miejscem do kupowania sprzętu tego producenta w Polsce. Nie inaczej jest i dziś – obecnie w obniżonych cenach znajdziemy tak testowanego niedawno na łamach portalu Fenixa 7 Pro, wyposażonego w AMOLED’owy wyświetlacz Epixa Pro, zegarki linii Forerunner jak i nawigację rowerową Edge 540. Poniżej krótkie przedstawienie przecenionych modeli wraz z aktualną (na moment pisania artykułu) ceną na Amazon i w sklepach korzystających z polskiej dystrybucji.

Garmin Epix 2 Pro za niecałe 2800 złotych

Garmin Epix 2 Pro w promocji

Garmin Epix 2 Pro to “wszystkomający” smartwatch sportowy, łączący zaawansowane funkcje z eleganckim designem. Wyposażony w jasny, dotykowy wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,3 cala, stanowi ciekawą alternatywą dla korzystającego z technologii Memory-In-Pixel Fenixa 7 Pro. Zegarek posiada precyzyjny, wielopasmowy GPS , monitoruje parametry zdrowotne (tętno, SpO2, sen, stres) i oferuje ponad 30 profili sportowych. Wbudowana latarka LED zwiększa funkcjonalność urządzenia. Epix 2 Pro charakteryzuje się długim czasem pracy baterii – do 16 dni w trybie smartwatcha – co jest rewelacyjnym wynikiem jak na zegarek z AMOLED’owym wyświetlaczem. Wodoszczelność do 100 metrów i wytrzymała konstrukcja sprawiają, że sprawdzi się w każdych warunkach. Zegarek oferuje również zaawansowane funkcje nawigacyjne, w tym preinstalowane mapy TopoActive.

Cena na Amazon w chwili pisania artykułu to 2768 złotych, przy najtańszych ofertach z polskiej dystrybucji na poziomie 3179 złotych.

Garmin Fenix 7 Pro za mniej niż 2550 złotych

Fenix 7 Pro
Fenixa 7 Pro użytkuję od blisko 4 miesięcy, zastąpił mi model 5 Plus i… nie zamieniłbym go na inny zegarek.

Fenix 7 Pro to bliźniaczy do wspomnianego wyżej Epixa model zegarka. Główna różnica między nimi to zastosowany wyświetlacz – w przypadku Fenixa jest to MiP – który choć mniej kolorowy – jest nadal w pełni czytelny i funkcjonalny. Dzięki mniej energochłonnej technologii wyświetlacza, zegarek ten cechuje dłuższa praca na baterii. Obecnie, w okresie letnim, ładuję ten zegarek nawet co 3 tygodnie, a kompletny test tego urządzenia możecie przeczytać na łamach portalu.

Cena na Amazon w chwili pisania artykułu to 2533 złote, przy najtańszych ofertach z polskiej dystrybucji na poziomie około 2700 złotych.

Garmin Forerunner 165 za 1027 złotych

Najnowszy “budżetowy” Garmin Forerunner miał swoją głośną premierę kilka miesięcy temu. To pierwszy zegarek ten linii wyposażony w AMOLED’owy wyświetlacz o przekątnej 1,2 cala i pojemną baterię, która pozwala w realnym użytkowaniu uzyskać około 10 dni pracy na baterii. Funkcjonalnie zegarek powinien zadowolić większość początkujących trenujących: znajdziemy tutaj zarówno sugestie treningowe, analizę snu i stresu, wiele różnych aktywności sportowych oraz funkcję nawigowania po trasie. To dobra oferta dla mniej wymagającego użytkownika, jednak jeśli planujemy przygotowywać się do triathlonu, jeździmy na rowerze MTB lub elektrycznym – lepszym wyborem może okazać się Forerunner 255 z natywną obsługą tych trybów. Również znajdziemy go w dobrej cenie, ustalonej na 1118 złotych (około 50 złotych taniej niż polska dystrybucja).

Forerunnera 165 znajdziesz za 1027 złotych na Amazon tutaj, w polskiej dystrybucji wyceniany jest na 1199 złotych.

Garmin Edge 540 za 1655 złotych

Garmin Edge 540 to zaawansowany komputer rowerowy oferujący precyzyjną nawigację i wszechstronne funkcje treningowe. Następca testowanego przeze mnie jakiś czas temu modelu 530 został wyposażony w wielozakresowy GPS poprawiający dokładność rejestrowanego śladu, ulepszoną baterię pozwalającą na dłuższy czas pracy oraz znacznie rozbudowane funkcje treningowe. Ekran – mimo tej samej wielkości – ma nieco lepszą jasność, przez co jest czytelniejszy w trudnych warunkach oświetleniowych (np. ostrym słońcu).

Oferta z Amazona, z ceną ustaloną na 1655 złotych – jest o 240 złotych tańsza niż produkty oferowane w polskiej dystrybucji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować