GoPro 10 Black w świetnej promocji na Amazon

gopro 10 promocja

Niedawno GoPro wprowadziło na rynek 11 generację swojej sztandarowej kamery sportowej. Równocześnie w sklepach możemy spotkać poprzednie generacje kamer, oferowanych w cenach od około 1500 złotych za GoPro 8, przez okolice 1700 zł za 9 generację po okolice 2500 złotych za modele 10 generacji. To właśnie tę ostatnią generację GoPro możemy znaleźć w bardzo dobrej promocji na Amazon, gdzie wraz z bezpłatną dostawą możemy kupić tę kamerę za 2149 2093 złote (w większości sklepów promocyjna cena to okolice 2450 złotych). [korekta ceny związana z dalszą obniżką]

Mimo roku od premiery, GoPro 10 to nadal bardzo dobry wybór dla fanów sportów ekstremalnych czy kręcenia filmów z motocykli lub dronów. Ten model zapewnia bardzo wysoką jakość obrazu i doskonałą stabilizację, której efektywność można porównać z działaniem gimbala. Osoby nastawione na zakup nowszej generacji kamery muszą liczyć się z wydatkiem o około 400-500 złotych większym.

Linki prowadzące do Amazon mają charakter linków afiliacyjnych. Za zakupy dokonane za ich pośrednictwem serwis Fitnessowy.NET otrzymuje prowizję, umożliwiającą utrzymanie portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować