Pierwsze buty do podnoszenia ciężarów Under Armour już dostępne

under armour reign lifter
Foto producenta

Under Armour mimo swojej mocnej obecności na rynku butów sportowych, przez długie lata nie wprowadzał na rynek swoich butów do podnoszenia ciężarów. Teraz wszystko się zmieniło wraz z premierą Under Armour Reign Lifter – pierwszych butów do podnoszenia ciężarów tej marki. Model został wyceniony na 999 złotych w Polsce (choć można go już kupić w promocji na nowości), co jest dość ryzykownym manewrem ze strony firmy. W tej cenie znajdziemy w końcu cały szereg butów do podnoszenia ciężarów o bardziej ugruntowanej pozycji.

Under Armour Reign Lifter w szczegółach

Buty oferują niecałe 20 milimetrów podbicia pięty (0,77 cala), czyli wartość zbliżoną do “tradycyjnych” 3/4 cala. But wykonany jest w 40% ze skóry, 30% tekstyliów i 30% materiałów syntetycznych. Z dotychczasowych opinii jakie można znaleźć w sieci można się dowiedzieć, że buty te są stworzone raczej dla osób o dość wąskiej stopie, i wrażenia z dopasowania są zbliżone do tych z UA Tribase Reign 4. Najczęściej pojawiającym się zarzutem wobec butów jest słaba wentylacja – i faktycznie, na zdjęciach producenta but wygląda na dość mocno zabudowany.

W Polsce but dostępny jest na stronie SportStyleStory. W chwili pisania artykułu możemy go kupić w cenie obniżonej o 30%.

Jeśli uważasz że materiały zawarte ma stronie są wartościowe, możesz wesprzeć Fitnessowy.NET na kilka różnych sposobów, z których najprostszym jest dokonanie dowolnego zakupu na Amazon za pośrednictwem linków umieszczonych na portalu. Więcej sposobów wspierania rozwoju strony znajdziesz w dziale wsparcie..
Dzięki przychodom z tych źródeł serwis jest bezpłatny i pozbawiony irytujących reklam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować