Rekordowa promocja na Garmin Fenix 7 Pro Solar na Amazon.pl

garmin fenix 7 pro

Jeśli jesteś akurat “na kupnie” zegarka sportowego, to chyba pojawiła się oferta nie do przegapienia. Na platformie Amazon.pl pojawiła się wyjątkowa okazja na zakup jednego z najpopularniejszych zegarków sportowych – Garmin Fenix 7 Pro Solar – który został wyceniony na 2354 złotych. To około 500 złotych poniżej promocyjnych cen z polskiej dystrybucji. Czyżbyśmy mieli powtórkę z marca, gdy promocje na sprzęt Garmina pojawił się na kilka dni przed oficjalnymi przecenami świątecznymi? W końcu do Prime Day jeszcze tydzień.

garmin fenix 7 pro w teście
Zegarek używam od kilku miesięcy, i z perspektywy czasu zakup mogę ocenić jedynie pozytywnie

Najważniejsze funkcje Garmin Fenix 7 Pro Solar

Garmin Fenix 7 Pro Solar to zaawansowany zegarek multisportowy, wyposażony w szereg przydatnych funkcji. Urządzenie oferuje precyzyjną nawigację GPS z wsparciem wielu systemów satelitarnych, zapewniając dokładne śledzenie tras. Oprócz tego Fenix 7 Pro monitoruje szeroki zakres parametrów zdrowotnych, w tym tętno, nasycenie krwi tlenem, jakość snu i poziom stresu. Fenix 7 Pro Solar wspiera dziesiątki profili sportowych, od biegania po wspinaczkę, oferując zaawansowane metryki treningowe. Dodatkowo w zegarku nie brakuje funkcji typowego smartwatcha, takich jak powiadomienia, płatności zbliżeniowe i możliwość przechowywania muzyki.

O tym jak długoterminowo sprawuje się ten zegarek możesz przeczytać w opublikowanym na łamach portalu tydzień temu teście. Użytkuję ten zegarek na co dzień, więc jeśli masz jakieś pytanie – napisz komentarz.

Umieszczone w artykule linki mają charakter afiliacyjny. Fitnessowy.NET może otrzymać prowizję od zakupów dokonanych za ich pośrednictwem, to z kolei sprawia że serwis jest pozbawiony reklam i darmowy. Inne metody wsparcia działania strony opisane są w zakładce “wsparcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować