W końcu dobra promocja na pistolety do masażu

pistolety do masażu w promocj
Tak Renpho jak i Medcursor z promocji na Amazonie przetestowałem w klubie

Od początku roku rzadko zdarzały się dobre okazje, by kupić solidny pistolet do masażu w dobrej cenie. Pomijając jeden czy dwa dni na początku lutego, kiedy można było kupić testowanego już na łamach strony Medcursora za niecałe 4 stówki, zwykle wszystkie sprzęty były dostępne tylko w cenach detalicznych. Dzisiaj jest inaczej, bo zarówno na Amazonie, jak i na Sportano możemy znaleźć kilka dobrze przecenionych pistoletów do masażu.

Renpho z głowicą chłodzącą / grzejącą

Ciekawy pistolet do masażu, który testuję od początku roku (artykuł pojawi się na stronie w przyszłym tygodniu). Nie jest tak mocny jak Medcursor, jednak nadrabia długim czasem pracy na baterii i przyjemnie działającą głowicą chłodzącą / grzejącą. Sam pistolet jest wystarczająco mocny nawet dla “większych” trenujących, a czas pracy na baterii jest zdecydowanie ponad przeciętną. Standardowa cena to 499 złotych, obecnie 399 złotych na Amazon (z przesyłką).

Renpho z głowicą chłodzącą / grzejącą testuję od początku roku. Medcursor jest ze mną wakacji 2022 roku.

Medcursor MG01 za 379 złotych

Pistolet do masażu Medcursor MG01 był testowany przeze mnie ponad półtorej roku temu, i do dziś jest przeze mnie używany w klubie podczas pracy z klientami. To bardzo solidny, mocny pistolet do masażu, który sprawdzi się tak w domu, jak i gabinecie fizjoterapii. Standardowa cena to 499 złotych, obecnie oferowany jest za 379 złotych (mimo braku informacji o promocji).

Masażer Hyperice Hypervolt 2 Pro za 1599 złotych

Jeden z najlepszych profesjonalnych pistoletów do masażu doczekał się przeceny o 400 złotych w sklepie Sportano. To bardzo mocny pistolet o długim skoku głowicy, stosowany często w gabinetach fizjoterapii i w klubach sportowych, podczas pracy z zawodnikami. Do użytku domowego może okazać się nieco zbyt ciężki i zbyt mocny, jednak jeśli wykorzystamy go profesjonalnie – trudno o lepszy wybór.

Czy warto kupić pistolet do masażu do własnego użytku?

Pistolet do masażu to kapitalne urządzenie, które może pomóc pozbyć się części problemów bólowych. Świetnie sprawdza się przy spiętym karku, czy też pomaga skrócić czas odczuwania DOMS’ów (tzw. zakwasów), jego skuteczność zależy jednak od tego… czy go będziemy używać. Patrząc po moich klientach, większość korzysta z nich regularnie, ale zdarzają się osoby, u których po kupnie pistolet zbiera tylko kurz.

Umieszczone w artykule linki mają charakter afiliacyjny. Fitnessowy.NET może otrzymać prowizję od zakupów dokonanych za ich pośrednictwem, to z kolei sprawia że serwis jest pozbawiony reklam i darmowy. Inne metody wsparcia działania strony opisane są w zakładce “wsparcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować