Oryginalne pasy TRX w świetnej ofercie na Amazon

pasy trx w promocji na amazon

Pojawiła się bardzo dobra oferta cenowa na oryginalne pasy TRX na stronie Amazon. Standardowo dobra cena (niższą niż w krajowej dystrybucji) może zostać obniżona za pomocą kuponu o dodatkowe 15%. To sprawia, że najtańszy zestaw – TRX Move – możemy kupić już za niewiele ponad 450 złotych z przesyłką. Największy zestaw, obejmujący poza samymi pasami treningowymi mocowania sufitowe, gumy miniband oraz dodatkowe akcesoria kosztuje obecnie niecałe 700 złotych co jest ofertą nie do przegapienia.

Promocyjne produkty znajdziesz tutaj: TRX Move / TRX All in One

Dlaczego warto ćwiczyć z TRX?

Trening w podwieszeniu, znany szerzej jako trening z TRX, to bardzo użyteczna forma treningu funkcjonalnego, wykorzystującego masę naszego ciała jako opór. Zastosowanie taśm TRX znacząco rozszerza możliwości treningowe – możemy z ich pomocą wykonywać ruchy takie jak:

Oraz wiele, wiele innych. Szeroko o korzyściach płynących z treningu z TRX napisałem zresztą tutaj.

Jeśli uważasz że materiały zawarte ma stronie są wartościowe, możesz wesprzeć Fitnessowy.NET na kilka różnych sposobów, z których najprostszym jest dokonanie dowolnego zakupu na Amazon za pośrednictwem linków umieszczonych na portalu. Więcej sposobów wspierania rozwoju strony znajdziesz w dziale wsparcie..
Dzięki przychodom z tych źródeł serwis jest bezpłatny i pozbawiony irytujących reklam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować