Grudniowe okazje sportowe na Amazon

grudniowe okazje sportowe

Black Friday minął, jednak wiele z promocji na popularnym portalu trwa nadal. Co ciekawsze, niektóre przedmioty są obecnie nawet tańsze, aniżeli podczas ofert czarnopiątkowych! Poniżej krótkie zestawienie prawdziwych okazji z polskiego Amazona. Ceny podane zgodnie ze stanem na moment opublikowania artykułu.

Gopro Hero10

GoPro Hero 10 generacji poniżej 1800 złotych? To blisko 200 złotych taniej niż najlepsze oferty z Ceneo. Dodajmy do tego ekspresową wysyłkę w cenie, bezproblemowe zwroty i mamy ofertę trudną do pobicia.
Ofertę znajdziesz tutaj

garmin venu 2

Garmin Venu 2 to świetna opcja dla osób, które chcą z jednej strony nowoczesny zegarek sportowy – z długim czasem pracy na baterii, płatnościami zbliżeniowymi, kompletnym monitoringiem snu, tętna i pulsoksymetrem, a z drugiej – nie chcą nosić na nadgarstku ciężkiego Fenixa.
Oferta z Amazona – niecałe 1310 złotych – to o około 150 złotych taniej niż u konkurencyjnych sprzedawców.

garmin edge 530

Garmin Edge 530 to “wychodzący” model Garmina – dostępny w sprzedaży jest jego następca. To sprawiło, że ta popularna nawigacja rowerowa jest regularnie przeceniana o 200-300 złotych względem ceny detalicznej, i w sklepach takich jak Decathlon możemy ją kupić za niecałe 1000 złotych. Na chwilę obecną nikt jednak nie jest w stanie przebić oferty Amazon’a, z ceną ustaloną na poziomie 849 złotych.

Kompletny zestaw do treningu w podwieszeniu od TRX Home Bundle, zawierający poza samym zestawem pasów treningowych także mocowanie sufitowe, minibandy, bidon, i dostęp do platformy treningowej TRX został wyceniony na 779,50 zł. Najbliższy komplet w polskiej dystrybucji wyceniony na 1150 złotych.

Picsil pas do Crossfitu

Pas do podnoszenia ciężarów PICSIL to świetna opcja dla Crossfiterów i osób, które w swoich treningach wykorzystują elementy dwuboju. Cena ustalona na poziomie około 70 złotych to o minimum 50 zł mniej niż w krajowej dystrybucji. Dostępne różne kolory.

owijki trx

Oryginalne owijki od TRX za 19,95 złotych. Cena jest tak niska, że szkoda nie skorzystać. To całkiem przyzwoity jakościowo produkt, który dobrze sprawdzi się w wyciskaniu leżąc / nad głowę. Opisałem go zresztą szerzej tutaj.

Linki w artykule mają charakter afiliacyjny. Zakupy przez nie umożliwiają funkcjonowanie portalu bez reklam, i udostępnianie treści za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować