Przegląd sportowych okazji cenowych – czerwiec 2022

ściągacze na kolana Rocktape

Przerwane łańcuchy dostaw skutecznie ograniczyły dostępność niektórych rodzajów sprzętu sportowego, a to co się pojawia w sklepach często jest oferowane znacznie drożej, aniżeli kilka miesięcy temu. Dlatego co jakiś czas będę podrzucał w zestawieniach sprzęt, na który trafiłem w dobrej cenie.

Neopreny na kolana Rocktape 7mm

Ściągacze na kolana są przydatne zarówno osobom trenującym dwubój / crossfit czy wykonującym na treningu ciężkie przysiady, jak i tym, którzy są właśnie w trakcie rehabilitacji. Ściągacze Rocktape’a używam osobiście od 5 lat (obecnie używam drugiej pary) i uważam je za jeden z lepszych produktów na rynku, dlatego pojawienie się ich za ~160 zł na Amazon (link) trzeba traktować jako dobrą okazję (cena regularna – 199 zł). Niestety dostępne w tej cenie są obecnie jedynie w rozmiarze S.

Pulsometr Bluetooth / Ant+ Magene

Ten pulsometr jest z powodzeniem używany przez część moich podopiecznych, i wydaje się dobrą i tanią alternatywą do produktów z Decathlon’u czy marek premium jak Polar czy Garmin. Jeszcze rok temu był dostępny w cenie około 90 zł na allegro, obecnie jest to 115 zł na Amazon i okolice 120 zł na Ceneo/Allegro (link)

przegląd sportowych okazji cenowych: pulsometr
Dobry pulsometr Bluetooth / ANT+ za mniej niż 120 zł

Względnie tania kreatyna z Activlab

Trudno pisać, że kreatyna w cenie 65 zł za 500 gramów jest tania, jednak “takie mamy czasy” że ceny kreatyny i suplementów diety rosną w zastraszającym tempie. Na Ceneo udało się znaleźć jeszcze kilka sklepów, które mają jeszcze kreatynę w “starej” cenie – nowa, rekomendowana przez producenta to ponad 82 zł za 500 gramów. > Tutaj < znajdziecie ją taniej.

Wybrane modele zegarków Garmin

Polując na okazje związane z elektroniką sportową osobiście przeglądam już tylko OLX’a i Amazon. Ostatnio pojawiło się tam kilka mocno przecenionych modeli Garmina, jednak trzeba wybrać konkretny model który jest w faktycznej przecenie, bo część jest oferowana drożej niż w oficjalnej polskiej dystrybucji. Na chwilę obecną w faktycznie dobrych przecenach są:

  • Garmin Instinct Solar Tactical – 1227 zł (link), ceny w polskich sklepach 1470-1699
  • Garmin Forerunner 935 – 1105 zł (link), ceny w sklepach 1189-1289
  • Garmin 6X Pro odnowiony – 1622 zl (link), ceny nowych w sklepach 2359 – 3000+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować