Trec Thermo Burner MAX – czy warto?

trec thermo burner max

Trec Thermo Burner Max to obok produktów Olimpu (Thermo Speed) oraz Activlab’a jeden z najpopularniejszych spalaczy tłuszczu – “burnerów”. Dostępny na rynku jest w dwóch wersjach – “klasycznej” – kapsułki o wadze 1050 mg oraz “MAX” – kapsułki 1400 mg. Produkt ma działanie pobudzające, termogeniczne oraz lipotropowe (uaktywniające procesy przemiany tłuszczowej).

Dla kogo Trec Thermo Burner MAX?

Grupa docelowa to osoby pragnące przyspieszyć proces odchudzania, będące w trakcie “redukcji” lub po prostu poszukujące dodatkowego ‘dopalenia” przed treningiem, jednak bez suplementacji bardziej złożonymi “przedtreningówkami”. Produkt dość dobrze sobie radzi z ograniczeniem łaknienia (przede wszystkim dzięki zawartości chromu) oraz skutecznie przyspiesza metabolizm.

Skład, czyli pokaż kotku co masz w środku

Produkt opiera się w głównej mierze na ekstraktach roślinnych: z guarany, białej i zielonej herbaty, zielonej kawy oraz czarnego pieprzu. Guarana, herbaty i kawa mają zadanie pobudzające (w sumie na jedną porcje – 2 tabletki – przypada ok 200 mg kofeiny) oraz przyspieszające metabolizm. Piperyna z kolei wpływa na ograniczenie tworzenia się komórek tłuszczowych, obniżenie poziomu tłuszczu w krwiobiegu oraz wzmaga produkcję soków trawiennych. Ubocznym (ale całkiem pozytywnym) skutkiem jest działanie przeciwdepresyjne.

Składnikami uzupełniającymi jest L-tyrozyna (aminokwas budujący białka mięśniowe), L-karnityna (wspomaga proces odchudzania) oraz wspomniany już wcześniej chrom.

Zastosowane w Trec Thermo Burner Max składniki należą do bezpiecznych, jedynie osoby zmagające się z wysokim ciśnieniem lub nadwrażliwe na kofeinę powinny uważać stosując ten produkt, ze względu na dużą dawkę kofeiny w tabletkach. Pewnym rozwiązaniem może być jednak zmniejszenie dawek suplementu, i rozpoczęcie przygody z Trec Thermo Burner Max od jednej tabletki zamiast proponowanych dwóch.

Działanie Trec Thermo Fat Burner

Thermo Burner Max stosowałem z powodzeniem przez kilka miesięcy ubiegłego roku. Bardzo dobrze ograniczał łaknienie (w pewnym okresie udało mi się niemal całkowicie wyeliminować ochotę “na słodkie”), dobrze pobudzał. Stosowałem Trec’a głównie przed treningiem kardio lub interwałowym –  rower stacjonarny, bieżnie lub “zwykła” jazda na rowerze. Zauważalnie podnosił poziom energii i motywacji w trakcie ćwiczeń. Nie powodował żadnych efektów znanych z klasycznych “przedtreningówek” – mrowienia, pieczenia skóry czy nadmiernego pobudzenia. Łączony ze wspomnianą w innym artykule johimbiną nie powodował u mnie żadnych niepożądanych efektów. Przed treningiem siłowym również było odczuwalne zwiększone pobudzenie, jednak w tym okresie częściej stosowałem przedtreningówki.

Pod koniec używania każdego opakowania (120 kapsułek – wystarczał mi na około 8 tygodni, w niektóre dni stosowałem S.A.W. jeśli robiłem trening siłowy) zauważalny był wzrost tolerancji na zawarte substancje i zmniejszał się poziom pobudzenia. Po kilkutygodniowej przerwie wszystko wracało “do normy” i pojawiał się znajomy kop.

trec-thermo-fat-burner

Cena do jakości

Przy cenach zaczynających się na poziomie 50 złotych za 120 tabletek (starsze wersje dostępne są taniej) produkt Trec’a jest świetną propozycją dla osób które chcą zacząć swoją przygodę ze spalaczami tłuszczu. Jest skuteczny, wydajny i – co ważne dla wielu osób – oparty o naturalne składniki.

Link do produktu na Ceneo: Trec Thermo Burner (w chwili pisania artykułu najniższa cena na Ceneo 50 zł, Allegro – 52,90)

Kupując zwróćcie uwagę na to, czy kupujecie wersję MAX (przezroczyste opakowanie, jak na zdjęciu powyżej) czy zwykłą. W opisie powinna być informacja, czy tabletki ważą 1050 czy 1400 mg. Wersja “Max” to tabletki 1400 mg!

Jeśli zastanawiasz się nad alternatywami dla Trec Thermo Bruner Max, możesz zajrzeć też do zestawienia tanich spalaczy tłuszczu dostepnego tutaj: Top 5 – tanie spalacze tłuszczu

Trec Thermo Burner Max

50 zł
7.5

Cena

7.0/10

Jakość

6.5/10

Skuteczność działania

7.0/10

Bezpieczeństwo stosowania

9.5/10

Zalety

  • Atrakcyjna cena
  • Duża ilość składników aktywnych
  • Sprawdzony producent

Wady

  • Pojawiająca się z czasem tolerancja
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować