GoPro 10 w MEGA promocji

gopro 10 promocja
GoPro 10 dobrze sprawdza się w nagrywaniu zarówno zimą jak i latem

Niedawno wprowadzona 11 generacja kamer sportowych GoPro przyniosła obniżki cen poprzednich modeli tej kultowej kamery sportowej. Dzisiaj pojawiły się promocje na GoPro 10 generacji i kamery obecnie można kupić w najniższych – jak dotąd – cenach. Zamawiając tę kamerę na Amazonie możemy kupić ją już za 1589 zł (dostępne 2 sztuki) jeśli zdecydujemy się na realizację przez sprzedawcę zewnętrznego (z dostawą w połowie stycznia), lub około 1700 złotych z dostawą tuż po Świętach i realizacją zamówienia przez amazon. To odpowiednio o blisko 200 i 100 złotych taniej, aniżeli najtańsze oferty z porównywarki Ceneo.pl

Czy warto kupować GoPro 10 jeśli 11 jest już dostępna?

Zdecydowanie tak! Po pierwsze, 10 generacja GoPro to w dalszym ciągu potężna kamera sportowa, z funkcją nagrywania w 4K, 5,3K, FullHD i innych trybach. Fani nagrywania w slow motion także nie mogą narzekać, bo kamera pozwala na nagrywanie filmów z szybkością 120/240 i więcej klatek na sekundę. Stabilizacja – Hypersmooth 4 – to klasa sama dla siebie. Co ważne, ten model otrzymał już pakiet aktualizacji które wyleczyły go z “chorób wieku dziecięcego”, tak często trapiących kamery Go Pro tuż po wprowadzeniu do sprzedaży.

Linki w artykule mają charakter afiliacyjny. Serwis Fitnessowy.NET otrzymuje wynagrodzenie w przypadku dokonania zakupów poprzez te linki. To z kolei pozwala utrzymać stronę wolną od reklam i w pełni darmową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować