Wysyp rowerowych okazji na Amazonie

okazje rowerowe

Zima to zwykle nie jest okres, w którym myślimy o jeździe na rowerze, ale jest to najlepszy czas na wszelkiego rodzaju inwestycje i serwis naszych dwóch kółek. W ostatnich tygodniach na Amazonie pojawiło się sporo ciekawych rowerowych okazji. Niektóre z nich przedstawiam poniżej. Sprzęty które sam kupiłem i przetestowałem otrzymają w najbliższych tygodniach zapewne pełne recenzje, ale tam gdzie miałem okazję je już w większym stopniu przetestować – dodam kilka swoich uwag.

GoPro Hero 10 za 1699 złotych

gopro hero 10

Tego sprzętu przedstawiać chyba nie trzeba. Jedna z najlepszych kamer sportowych na rynku w cenie niższej o około 300 złotych aniżeli w większości sklepów, i o 100 złotych taniej niż najtańsze kontroferty z Ceneo. Co prawda wyszła już 11 generacja tej kamery, ale różnice w jakości nagrywania dla większości osób będą niezauważalne, a stabilność którą wniosły aktualizacje oprogramowania przeprowadzone w ciągu ostatniego roku dostrzeże każdy.
Za wysyłkę i obsługę posprzedażową odpowiada Amazon.

Pedały platformowe GEWAGE za 94 złote

Te tanie platformy kupiłem do swojego roweru ścieżkowego z pewną obawą – zwykle sprzęt w tej cenie nie oferuje zbyt dobrej jakości. Po średnich doświadczeniach z tanimi pedałami innej firmy zdecydowałem się na zakup tych z Amazona, by móc je w razie czego bez problemu odesłać. Zostały jednak ze mną ze względu na zaskakująco dobrą jakość wykonania i bardzo dobre trzymanie na platformie, porównywalne z o wiele droższymi konstrukcjami HT których używam w rowerze enduro. Za niecałe 94 złote możemy obecnie kupić większość wariantów kolorystycznych, jedynie czerwone są znacznie droższe.

Kaski i ochraniacze IXS w dobrych cenach

IXS jest jedną z bardziej rozpoznawalnych firm w świecie kolarstwa górskiego. Na Amazonie pojawiły się w dobrych cenach kaski (od 230 zł) i ochraniacze. W cenach obniżonych o minimum 30% w stosunku do cen detalicznych znajdziemy między innymi kaski Trail Evo, Trigger oraz ochraniacze serii Assault czy Carve Evo. Pełna oferta dostępna jest tutaj.

Plecak MTB Vaude Tremalzo

Vaude to marka znana głównie w krajach niemieckojęzycznych, jednak w Polsce także ma swoje grono fanów. Plecaki z serii Tremalzo zostały stworzone z myślą o fanach kolarstwa górskiego – stąd nazwa nawiązująca do znanej przełęczy znad Jeziora Garda. Sam kupiłem taki plecak przed jesiennym wyjazdem nad Gardę, gdzie sprawdził się jako towarzysz całodniowych wycieczek. Jedyne zastrzeżenia miałem do faktu, że przy pełnym obładowaniu i stromych zjazdach lubił “gonić po plecach”, ale ten problem będzie dotyczył tylko jeżdżących w plecaku na trasach Downhillowych lub bardzo stromych fragmentach szlaków. Tremalzo 16 możemy kupić już za 311 złotych, a model o pojemności 22 litrów – od 334 złotych.

Nawigacja rowerowa Wahoo Elmnt Roam za 1146 złotych

Jedna z najlepszych dostępnych na rynku nawigacji rowerowych Wahoo w cenie o 400 złotych niższej niż detaliczna, i około 200 złotych poniżej polskich promocji to zdecydowanie dobra oferta. To świetna alternatywa dla sprzętu Garmina, który w przypadku nawigacji Edge “delikatnie mówiąc” nie grzeszy wygodą użytkowania. W dobrych cenach są także inne produkty tej firmy.

Pompka do amortyzatorów Beto za 87 złotych

Prawdziwy must have dla osób posiadających w swoich rowerach amortyzatory powietrzne. Pompka wysokociśnieniowa Beto dostępna jest za nieco ponad 87 złotych z przesyłką, podczas gdy “standardowe” ceny w sklepach rowerowych to około 120 złotych.

Zestaw mocnych lampek rowerowych za 120 zł

Ebuyfire to całkiem solidne, chińskie lampki rowerowe. O ile w deklarowane 3000 lumenów bym do końca nie wierzył – świeci podobnie do mojej 1600 lumenowej Magicshine – o tyle za 120 złotych trudno znaleźć lepszą lampkę rowerową, szczególnie biorąc pod uwagę to, że dostajemy do niej tylną lampkę gratis.

Linki prowadzące do Amazon i Ceneo mają charakter afiliacyjny. Serwis Fitnessowy.NET otrzymuje prowizję od kliknięć lub sprzedaży, co pozwala utrzymać stronę w pełni darmową i bez uciążliwych reklam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować