Najlepsze miejsce na trening w Katowicach

Zdjęcie studia treningowego LIFT
studio treningu lift

Szukasz trenera personalnego w Katowicach, lub miejsca gdzie będziesz trenować na najwyższej klasy sprzęcie i w komfortowych warunkach? Trochę ponad półtorej roku temu otwarłem swoje studio treningowe – LIFT – do którego teraz mam przyjemność Cię zaprosić.

Czas pandemii był bardzo trudnym okresem dla branży fitness – naprzemienne zamykanie i otwieranie klubów nie ułatwiało prowadzenia działalności. Możliwości finansowania przedsięwzięć były skutecznie odcięte, stąd też nadawanie ostatecznego kształtu mojemu studiu zajęło trochę więcej czasu niż planowałem, ale… warto było.

Tylko najlepszy sprzęt

Pracując przez lata w klubach sieciowych miałem możliwość zobaczenia na własne oczy ile warty jest sprowadzany z Chin, brandowany przez polskich importerów sprzęt fitnessowy. Krzywe sztangi, zablokowane łożyska, pękające kettlebells to smutny standard wyposażenia klubów sieciowych. 
Tam, gdzie decyzja o wyborze sprzętu opiera się na wysokości uzyskanego rabatu od ceny detalicznej tam nie ma dobrego sprzętu. 

Tworząc LIFT – moje studio treningu personalnego – postawiłem na najwyższą jakość sprzętu. W klubie nie ma ani jednego chińskiego gryfu olimpijskiego – jest za to 5 gryfów Eleiko (Szwecja), 3 gryfy Rogue (USA) i kolejne 3 gryfy polskiego producenta, firmy Rekord. Nawet sztangi specjalistyczne (trap bar, kratownica, sztanga gięta) są wyprodukowane w Polsce lub USA.
Obciążenia olimpijskie pochodzą albo od Rogue (z certyfikacją organizacji podnoszenia ciężarów IWF), albo Pavi Sorte (polski producent bumperów crossfitowych).  Kettlebells? W przeważającej części to odważniki CKB (Polska) i Rogue (wyprodukowane w USA). 

Co ważne, dbam o każdy z elementów wyposażenia, dlatego nie trafisz w Lifcie na przycinające się łożyska sztang, pęknięte gumy powerband czy rozsypujące się hantle.

Sprawdzona kadra trenerska

Na chwilę obecną kadrę trenerską stanowię ja, i pracujący ze mną od 5 lat Karol Budziński. Rozglądam się za trzecim trenerem do kompletu, jednak priorytetem jest jego przygotowanie do prowadzenia treningów. Najwyższa jakość usługi to nie tylko najwyższa jakość sprzętu na którym trenujemy, ale też zdolności i doświadczenie prowadzącego trenera personalnego.

Specjalizujemy się w szeroko rozumianym treningu funkcjonalnym, za pomocą którego zarówno poprawiamy sylwetki i umiejętności naszych podopiecznych, ale też pomagamy osobom zmagającym się z kontuzjami czy problemami bólowymi (np. ból pleców). Budujemy silniejsze i sprawniejsze społeczeństwo.

Szeroka oferta usług

Poza naszą sztandarową usługą – treningu personalnego w Katowicach oferujemy także możliwość korzystania z zajęć grupowych (kettlebells, zajęcia techniczne) oraz wstępu do klubu z naszym prowadzeniem treningowym w ramach pakietów LIFT LITE (programowanie klubowe) lub LIFT (programowanie indywidualne).  Część z naszego programowania klubowego jest także udostępniana “na zewnątrz”, gdzie poprzez platformę Bridge Athletic osoby z całego świata mogą korzystać z planów treningowych opracowanych z myślą o podopiecznych LIFT S&C. 

Sztandarowym, udostępnionym na zewnątrz planem treningowym jest Lift Athletic – program ukierunkowany na poprawę umiejętności atletycznych. Dzięki niemu staniesz się silniejszy, sprawniejszy, bardziej dynamiczny i posiądziesz nowe umiejętności, a skorzystać z niego możesz klikając w poniższy link:

https://www.bridgeathletic.com/product/liftscprogramliftathletic-1786

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować