Najlepsze sportowe oferty lutego z polskiego Amazona

sportowe promocje

Po kilku miesiącach przerwy wracam do regularnych przeglądów sportowych okazji na polskim Amazonie. O ile w przypadku wielu innych platform i sklepów, promocje są zwykle łatwe do znalezienia i ustrzelenia, o tyle Amazon ze swoim dość archaicznym interfejsem użytkownika, raczej nie należy do miejsc gdzie się łatwo szuka okazji. Do zestawienia wybieram produkty, które są albo w najniższej cenie (w momencie tworzenia artykułu) na tej platformie, lub – jeśli sprzedawane są tylko tam – ich cena została mocno obniżona w stosunku do poprzednich miesięcy. Jeśli zdecydujecie się na zakup jakiegoś przedmiotu z linku z poniższego zestawienia, Amazon zapłaci mi prowizję, która w dużej mierze pokrywa koszty utrzymania strony i tworzenia nowych treści. Dzięki 🙂

Pistolet do masażu Medcursor za 360,99 zł

medcursor pistolet do masaż uw promocji
Za mój pistolet zapłaciłem niecałe 500 złotych 1,5 roku temu. Do dnia dzisiejszego używam go w studiu.

Jeśli szukasz dobrego i taniego pistoletu do masażu, nie musisz się dalej rozglądać. Ten pistolet został przeze mnie przetestowany prawie 1,5 roku temu, i po dziś dzień używam go w pracy z klientami w moim studiu treningowym. To solidna, mocna konstrukcja, która w domowych warunkach będzie służyć latami. Normalna cena tego urządzenia to 499,99 zł, i w tej cenie był sprzedawany przez niemal cały 2023 rok.

Pulsometr Sigma R1 Duo za 108,56 zł

Pulsometr Sigmy jest tani i dobry. Czego chcieć więcej?

Sigma R1 Duo to najtańszy, warty uwagi pulsometr na rynku. Działa stabilnie, jest trwały (kilkoro moich podopiecznych używa takich pasów od ponad roku) i bezproblemowo łączy się tak z aplikacjami na telefonie (np. Stravą) jak i zegarkami Garmina czy Polara. Osobiście testowałem ten pulsometr z nawigacją rowerową Garmina, rowerem stacjonarnym (Matrix IC7) i różnymi zegarkami sportowymi – działał bez najmniejszych problemów. Regularna cena w krajowej dystrybucji to 199 złotych.

Duży zestaw TRX Go Bundle za 699,99 zł

trx trening dla początkujących
Oryginalne pasy TRX znajdziemy na większości sieciowych siłowni. Domowe zestawy są nieco “odchudzone”, ale to dalej świetnej jakości zestawy do treningu w podwieszeniu.

Oryginalne pasy treningowe TRX nie należą do tanich rzeczy. W naszej dystrybucji za niecałe 700 złotych otrzymamy jedynie “goły” – zawierający same pasy i jeden zaczep do zawieszenia – zestaw TRX Move. Na Amazonie w tej samej cenie dostaniemy zestaw TRX Go Bundle, składający się z pasów treningowych, mocowania sufitowego (wartość powyżej 100 zł), zestawu gum Mini-band oraz butelki. Pakiet uzupełnia dostęp do aplikacji TRX Training Club.

Scyzoryk dla wspinaczy Victorinox Climber najtaniej w sieci

Victorinox Climber został opracowany z myślą o turystach i wspinaczach.

Victorinox Climber to scyzoryk zaprojektowany z myślą o wspinaczach. Jego niewielkie rozmiary i funkcjonalność sprawiają, że stanowi idealne narzędzie dla każdego alpinisty czy turysty górskiego, który ceni sobie minimalizm i funkcjonalność. Ten 14-to funkcyjny scyzoryk poza standardowym nożem wyposażony jest także w nożyczki, otwieracz do puszek z śrubokrętem, otwieracz do butelek, pęsetę i wiele innych akcesoriów. Na Amazonie kupimy go za niecałe 133 złote, przy cenie detalicznej na poziomie 169,99 złotych i najlepszych ofertach konkurencji na poziomie nieco powyżej 140 złotych.

Garmin Fenix 7 za 2099 złotych

garmin Fenix 7 w promocji

Najnowsza generacja jednej z najbardziej rozpoznawalnych konstrukcji Garmina w końcu wróciła do pułapu cenowego z okolic Black Friday. Dzisiejsza cena – 2099 złotych – jest o 490 złotych niższa niż rekomendowana cena detaliczna i ponad 200 złotych poniżej najlepszych ofert z Allegro. Sam Fenix 7 to świetny zegarek multisportowy z dokładnym, nadgarstkowym pomiarem tętna, pulsoksymetrem i obsługą płatności zbliżeniowych. Bateria zapewnia do 18 dni na jednym ładowaniu, a w trybie GPS możemy liczyć na ponad 50 godzin śledzenia aktywności (w trybie oszczędzania energii) lub około 20 godzin przy standardowych nastawach.

Lista będzie aktualizowana w miarę pojawiania się nowych ofert

Jeśli uważasz że materiały zawarte ma stronie są wartościowe, możesz wesprzeć Fitnessowy.NET na kilka różnych sposobów, z których najprostszym jest dokonanie dowolnego zakupu na Amazon za pośrednictwem linków umieszczonych na portalu. Więcej sposobów wspierania rozwoju strony znajdziesz w dziale wsparcie..
Dzięki przychodom z tych źródeł serwis jest bezpłatny i pozbawiony irytujących reklam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować