Przegląd okazji sportowych na Amazon: sierpień

Okazje cenowe na amazon

Prime Day, czyli dzień największych promocji na Amazonie dawno minął, to jednak nie oznacza, że nie znajdziemy na tej platformie sprzętu i akcesoriów sportowych w dobrej cenie. W tym artykule znajdziesz sprzęty, które na tej, dopiero wchodzącej na rynek polski platformie znajdziesz obecnie taniej, niż na Allegro/Ceneo.

Tym razem w zestawieniu poza standardową elektroniką sportową oraz akcesoriami do treningu na siłowni, znajdziemy też trochę akcesoriów rowerowych, które udało mi się wypatrzeć szukając sprzętu na zbliżający się wyjazd.

Elektronika sportowa

Polar Pacer Pro to jeden z najnowszych modeli Polara przeznaczonych (nie tylko) dla biegaczy. Jest bezpośrednim następcą modelu Vantage M2, od którego różni się lepszym ekranem i znacznie dłuższym czasem pracy na baterii (nawet do 35 godzin z GPS i pomiarem tętna!), Na Amazon znajdziemy go obecnie za niecałe 1200 złotych, o 200 złotych taniej aniżeli w polskiej dystrybucji.

Polar Ignite 2 to model z roku 2021, przeznaczony dla osób które zaczynają przygodę z zegarkami sportowymi. To lekki, dość tani (niecałe 770 zł na Amazon, 230 zł poniżej ceny regularnej) zegarek oferujący wszystkie podstawowe funkcje, takie jak pomiar tętna czy monitoring snu.

Pulsio Air to mocny pistolet do masażu nowego, brytyjskiego producenta który aspiruje do miana konkurenta “gigantów” pokroju Theragun. Obecnie możemy go kupić taniej na Amazon (niecale 360 zł) z przesyłką Prime niż u samego producenta (gdzie kosztuje 80 Euro + 8 Euro przesyłka).

GoPro9 Hard Bundle to zestaw, w którym do kamery dostajemy 2 baterie i pilota zdalnego sterowania. Cena detaliczna została ustalona w Polsce na 2299 złotych, w promocji z polskiej dystrybucji możemy ten zestaw znaleźć za 2099 złotych, a na Amazon za 1875 tutaj.

Akcesoria treningowe

Zestaw do automasażu za 50 złotych to dobra oferta niezależnie od tego, jaki nadruk byśmy nie znaleźli na tych chińskich produktach. Oczywiście nie można oczekiwać jakości Blackroll’a, ale dla większości mniej lub bardziej amatorskich zastosowań w zupełności wystarczy.

Bawełniane owijki na nadgarstki znacznie trudniej znaleźć w dobrych cenach, aniżeli elastyczne odpowiedniki (z rzepami). Ten wariant zdecydowanie lepiej sprawdza się w treningu Crossfitowym i dwuboju, aniżeli “klasyczne” usztywniacze nadgarstków na rzep, głównie ze względu na fakt że znacznie rzadziej dochodzi do ich otwarcia. Cena? Niecałe 35 złotych, analogiczne produkty w Polsce trudno znaleźć poniżej 70 zł.’

Neoprenowy pas do podnoszenia ciężarów Picsil zaprojektowany z myślą o treningach Crossfit i podnoszeniu ciężarów. Okolice 70 złotych, za które możemy go znaleźć tutaj, to niecała połowa ceny z polskiej dystrybucji.

Duży pakiet sprzętu od TRX – zestaw do treningu w podwieszeniu, mocowanie sufitowe, minibandy i bidon w cenie 615 złotych, zamiast okolic 1000 złotych za skompletowanie takiego zestaw w rodzimej dystrybucji. Wróciły do oferty także owijki (na rzep) z TRX za 20 złotych, które o ile może w Crossficie czy podnoszeniu ciężarów zbyt dobrze się nie sprawdzą, o tyle do wyciskania są idealne.

Tym razem w zestawieniu nie pominęliśmy sprzętu dla rowerzystów:)

Akcesoria rowerowe

Ochraniacze Fox’a wykorzystującetechnologię D3O należą do jednych z najlepszych na rynku. Na Amazonie znajdziemy je w cenach od 10 do 25% niższych niż w Polsce (większe różnice w wersji Pro), i w pełnej rozmiarówce. Jako użytkownik, którego te ochronki uratowały od kilku niepotrzebnych otarć – szczerze polecam.

Potężna lampka rowerowa za 120 złotych od Ebuyfire to jedno z najlepszych rozwiązań “no name” na nadchodzącą jesień. Bardzo dużo światła, stosunkowo mocny akumulator i wysoka jakość wykonania, czynią tę lampkę ciekawą opcją dla osób, które spodziewają się jeździć po zmroku

Wahoo Element Bolt, czyli kompletny komputer rowerowy z nawigacją w zestawie z pulsometrem, czujnikiem kadencji oraz szybkości za 1605 złotych to około 200-300 złotych taniej, niż na Allegro. Jest to także ciekawa alternatywa dla droższego Garmina 830.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować